Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14 hónapos kislányom éjjel...

14 hónapos kislányom éjjel rettentő sokszor felkel, és hisztisen sír. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ha nagyon jó éjszakánk van, akkor csak 3-4 alkalommal felébred inni, majd visszaalszik. Múlt éjjel kb. 15-ször is felkelt,ebből egy alkalommal hiszisen, ordítva. Még mindig szopizni is kér éjjelente az ivás mellett. Nem tudom a fogzásra fogni, mert ha fel akarom venni az ölembe, akkor még jobban vagdoskodik és sír.
2018. okt. 26. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen... és pontos napirendünk van, délelőtt és délután is egy-egy óra alvással, napi 2,5 -3 óra játszótér, illetve kint a friss levegőn. Este 8-9 között alszik el.
2018. okt. 26. 13:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is szokott ilyet csinálni, általában ha valami új inger éri, azt éjjel álmában dolgozza fel.

Nem feltétlenül rossz élmény, mégis.

Legalábbis én ezt gondolom, de így, hogy még nem tudja elmondani lehet totál más van a háttérben.

2018. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen időszak,egész pontosan a nyaralásunk idején a Balatonon.Egyszerre jött ki neki a hátsó 4 foga.Kenegettem neki a géllel amikor felébredt,és akkor egy idő után megnyugodott.
2018. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elore leszogezem, h szoptatas parti vagyok, de! Nalunk is ez volt, bar en csak 1 eves koraig akartam szoptatni. Az ejjeli szopi volt az utolso, amit elhagytunk 12 honaposan. Akkor nalunk is volt, h felorankent kelt. 3-4 nap alatt hagytuk el, azota szinte kivetel nelkul atalussza az ejszakat. Este 9-tol reggel 7-ig. Nincs vizivas, se cumi se semmi. Ejjel nem eszunk-iszunk. (kisbabaknal nyilvan mas, de ennyi idosen mar erre nincs szuksege) Most volt masfel eves nemreg.
2018. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!