Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hányszor kell visszaadni a...

Hányszor kell visszaadni a babátok szájába alvás közben a cumit?

Figyelt kérdés

5 hetes kisbabám kizárólag cumival, hason fekve tud elaludni. Nincs gondom a cumival, csak annyi, hogy mivel nagyon-nagyon nyugtalanul alszik, (valószínűleg hasfájás miatt) jóformán 5 percenként kiküzdi a cumit a szájából, mert pár perc kihagyásokkal, szinte megállás nélkül mocorog és forgatja a fejét. Mindig próbálom, hogy hátha alszik tovább, de megébred a cumi hiányára. Nappal még elmegy visszaadogatni, de éjszaka....nem lehet tőle aludni semmit.

Megtanulja idővel jobban bent tartani a cumit?


2018. nov. 1. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megtanulja. Idővel saját maga teszi vissza is.
2018. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Lassan másfél éves a fiam, egy hónapja találja meg éjjel maga a cumit, de még így is kelni kell hozzá.

Még ha ügyesebb is, akkor is több hónaposan tudom elképzelni, hogy megtalálja és magától a szájába veszi.

2018. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagyok, mert míg pici volt ha elejtette alvás közben akkor nem is kellett, ha megébredt idővel akkor visszakapta, ha nem aludt bele a kajába. Most már egy éves, hónapok óta maga rakja a cumiját éjjel, de ha épp ébren vagyok akkor segítek neki. Éjszakai cumija van így könnyű megtalálni.

Nagy cumis egyébként, de nem tudja bent tartani. Néha rácsodálkozok más, egészen pici babákra is, hogy mindenféle cumilánc nélkül csak úgy suhan velük a szülő. Mi ha cumilánc nélkül indulunk el tuti cumi nélkül érünk haza. Pedig max autóban kapja meg, babakocsiban pedig ha fáradt vagy aludni készül.

2018. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem adsz neki hasfájásra gyógyszert, akkor nyugodtabban tudna aludni.
2018. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan gyógyszer, ami hatásos a hasfájásra, már adnám is neki... eddig nem sikerült olyat találni.
2018. nov. 2. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktatnám cumira, inkább vállalnám a következményeit, öthetesen még sima ügy.
2018. nov. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is hasfájos volt semmi nem használt neki .Egész patika van nekem itthon,mìg a párom ajánlotta a bebugyulálást mi úgy hìvjuk csoki 😃🤣 egészen jót aludt végig így a babám . Csam tekerd be szerintem egy nem vastag takaróval vagy gyerek pléddel . A keze legyen egyenesen a combjainnál .. én se hittem benne, de páromnak 6 testvére van 😅🤣 azóta mindenkinek ezt ajánlom. És hasra feküdve aludt az én babám órákig . Éjszakát végigaludva .
2018. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó amit csinálsz az egyenesen életveszélyes!!! Örülj H nem fulladt meg a gyereked úgy,hogy lekotozted a kezeit és hasra tetted, gyakorlatilag arccal a matracba. És még a kis kezével se tudta volna magát helyezgetni... szegény baba örülhet H még él...
2018. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj te miről beszélsz? Nincs lekötözve😃 és hamarabb fullad meg háton fekve 🤔🤔 és hidd el inkább hiszek egy 6 gyermekes anyukának...eddig bevált🙄 nem is értem 😃🤣 és igen tud mozogni mert bugyolálva van 😏😶 nem lekötözve.....az nen ugyan az ... néz utána ....
2018. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézus a kereszten b+, és ezek itt járkálnak köztünk, ránk mosolyognak az utcán meg ilyenek, brrr öcsém
2018. nov. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!