Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mandulaműtét után javult az...

Mandulaműtét után javult az alvása a gyereketeknek? Illetve kevesebbet volt beteg?

Figyelt kérdés
Előtte mennyit kelt, és mennyi idősen vették ki? Csak az orrmanduláját, vagy a garatmanduláját is?
2018. nov. 17. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nincs még gyerem, de nekem 6 évesen kivették mindkét mandulámat, azóta nagyon nagyon ritkán voltam beteg. Nagyon örülök, hogy megcsinálták a műtététet, mivel mindent csak hűtőhidegen vagyok hajldó meginni :) 30/N
2018. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alvásával nem volt gond. Az orrmanduláját vették ki 4 évesen. Érdekes, hogy azóta többet horkol, de azóta lényegesen kevesebbet beteg, csak annyit mint a kortársai.
2018. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Off. Miért kell kivenni? Hányvéves?
2018. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Májusban vették ki az orrmanduláját mert rengeteget volt beteg ősztől tavaszig folyamatosan.A füle is havonta begyulladt.Nekünk nem használt,mióta megint megjött az ősz megint folyamatosan beteg,és megint volt középfül gyulladása is. :(
2018. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legzeskimaradas, horkolas, rengeteg ebredes, felsirva ebredes, folyamatosan duzzadt mandulak, iden osszesen 3-4 hetunk volt, hogy nem folyt az orra.
2018. nov. 17. 18:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Kihaytam meg parat: fulfajas, es valoszinuleg a hallasa sem tokeletes.
2018. nov. 17. 18:31
 7/8 A kérdező kommentje:
2,5 eves
2018. nov. 17. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában egyszer vagy kétszer kelt. Most hol átalussza az éjszakát, hol egyszer kel pisilni. Sokkal kevesebbet beteg. Idén két napot hiányzott eddig az oviból. A műtét előtt meg 3 nap ovi, két hét otthon. 3 évesen vették ki az orrmanduláját sos, mert a legkisebb felsőlégúti fertőzés is gennyes fülgyulladást okozott. A végére már csak a vénás antibiotikum használt neki. Rosszul hallott, és mivel teli volt dobüreg folyadékkal, tubust is kapott a fülébe.
2018. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!