Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2.5 évesen rossz alvó?

2.5 évesen rossz alvó?

Figyelt kérdés
Lányom nagyon rossz alvó. Minden altatás háború vele. Akár délután akár este. Minimumra 1 óra másfél mire elalszik, de ezalatt az idő alatt hiszti van. Kitalál mindent, hogy ne kelljen aludni. De nem úgy aranyosan ám.... Hanem hogy veszekedni tudjon velünk.pl. Oda hív, hogy takarjam be, majd üvölt és rugdalozik hogy nem jól takaartam be... Egy szobában de külön ágyon alszik. másik szobában 2 hónapos kis húga .....ő jó alvó de így őt is felkelti. Mit tanácsoltok? Már jó egy éve ez megy de előtte sem volt jó alvó .
2018. nov. 19. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Azóta megy ez, mióta van kistestvére?
2018. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Egy éve megy a harc kb
2018. nov. 19. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Probaltatok elhagyni neha a delutani alvast? Nekunk azota konnyebb az altatas, szinten 2,5 eves. Ha megis alszik delutan, megvarom az almossag jeleit. Hogyan altatod, mi az esti rutin menete?
2018. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltuk igen, de akkor nap végén már álmos , szóval szerintem még igényli a délutáni alvást...7kor fürdik, 8kor vacsizik, fel 9-9korul kapcsoljuk a villanyt, addig elaltatom a kistesot... elköszönünk megbeszéljük a következő napot. Aztán mindenki fekszik az ágyában, éjjeli fény van csak. Én szívesen olvasnèk is neki pl , vagy valami, de nem hallgatna végig 5 P sem :D
2018. nov. 19. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellefekudni probaltal elalvashoz? Nekunk az a masik, ami bejott.
2018. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem masfel evesen kezdte ezt..(elotte egyedul elaludt) egyre tovabb kellett ottmaradni, nem engedett ki, a vegen mar 1 orat kellett simogatni az agyba hajolva na akkor mondtam h nem. Megfogadtam h nem hagyom sirni de vmit csinalok. Bevezettuk az elalvas elotti meset, aztan a szokasos altato dala, Elmagyaraztam neki h itt vagyunk, szeretjuk, de o most ugyesen aludjon el. Eloszor persze vissza kelllett mennem parszor, de kb 3 nap alatt leszokott errol. Ennek 2 honapja, azota ujra egyedul elalszik. En azt vettem eszre igy utolag, h sztem zavartuk is azzal h ott voltunk bent vele, azt hitte buli van es jatek...
2018. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert furdes utan vacsiztok? A furdes az mar az alvas elotti ellzukashoz kapcsolodik. Valahol olvastam h jo a furdes, alvas dolgot max 30p alatt lezavarni, ha hosszabbra nyulik akkor tulfarad benne. Nalunk frl 8 vacsi, utana meg kis jatek. Fel 9 furdes, 9kor mal alszik is.
2018. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!