Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki babakocsiban altatott...

Aki babakocsiban altatott ringatva az mikor váltott át más módszerre és hogyan?

Figyelt kérdés

Kisfiam csak babakocsiban ringatva alszik el. Most hat hónapos. Baj ha ehhez szokott hozza?

Illetve kb. 1 orat kell ringatni mielőtt beteszem a kiságyba, Ez normális szerintetek? Erről le fog szokni magától vagy nekem kell majd valahogy változtatni az altatási szokásokon?


2018. nov. 20. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem babakocsi, hanem Adamo, de hasonló volt a szitu. Amikor rájött, hogy fel tud ülni a hintában, 7 hónaposan, ugrott az így altatás. Én azt csináltam, hogy beletettem azért a hintába, de ha megfordult, akkor vittem az ágyba. Így megvolt a rutin, nem akadt ki az ágybatételtől, de mégis megtabult ott elaludni. Kb 2 hét alatt átszokott, onnantól elég jól megölelgetni, megpuszilgatni, elmondani, hogy alvás következik és betenni az ágyba. Vagy egyből elalszik, vagy játszik még fél órát, de sosem sír. 😊
2018. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
2,5 Éves koráig babakocsiban aludt délután minden nap. Az óta amióta nem alszik délután , leszokott róla. Nem lesz az így örökké, ne aggódj.
2018. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örökké nem fog tartani az biztos. Én a lányomat négy hónapos kora után szoktattam a kiságyba méghozzá úgy hogy betettem ha sírt kivettem. Aztán így tovább. Idővel megszokta.
2018. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7hós koráig. Nem tudott elaludni én meg meguntam a ringatást.lefektettem magam mellé simogattam a kezét és elaludt. Azóta így alszik el.
2018. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehezen szokott le. Próbáltam 7 hónaposan mert kinőtte a mózest de 1 óra altatás után feladtam, onnantól sportrészben aludt. Azt bezzeg hamar megszokta. 13 hónaposan próbáltam meg megint, akkor elaludt kiságyban, melléültem. Éjszaka nem volt gond elalvásnál, a popsiját kellett paskolni 1 éves korig, utána elég volt melléülni.
2018. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1eves koraig a nappali alvas csakis babakocsiban volt, igaz gyorsan elaludt benne es utana leparkoltam vele. Szerettem h a szabad levegon volt. Akkor szoktattam at az agyba nappal is, amikor eszrevettem h mar nem kell neki a napi 2 alvas (abbol vettem eszte h egyre nehezebben aludt el a babakocsiban)...akkor dontotten ugy h a napi egyszeri delutani alvas mar a kisagyban lesz eloszor csak fel orat aludt aztan egyre tobbet, megszokta. Most masfel eves mult, kb 2 orat alszik ebed utan.
2018. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!