Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16 hónapos kisfiú miért nem...

16 hónapos kisfiú miért nem alszik nyugodtan?

Figyelt kérdés

Kisfiam alvasa nagyjából ket hete teljesen elromlott.

Egyszerre négy foga jott korábban, valamint náthás is volt november elején. Most ezeket a gondokat úgy néz ki letudtuk, de az alvasa minden eddiginèl rosszabb lett, ilyet a legdurvább fogzaskor sem produkált. ( 16 foga van már)

Este olyan 8 - fél 10 között szokott lefeküdni, változó. Függ attól, hogy mettől meddig alszik ebéd utan.

Miután elaludt általában 2 óra múlva sírva ébred. Ez megy egész 3-ig, néha 5-ig. Folyamatosan ébred, mászik rám, teljesen kikel magából es ordít. Nem éhes, nem szomjas. Tegnap végső elkeseredésükben nurofent adtunk neki, hátha tenyleg valami faj neki, de ettől sem lett jobb.

Mi lehet a gond? Volt mar valaki hasonló helyzetben? Mikor lesz jobb? Eddig se volt túlzottan jó alvó, de ez mar tenyleg nagyon durva.



2018. nov. 26. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy mar próbálkoztunk citromfű reagál, valamint homeopátiával is (coffea tosta).
2018. nov. 26. 13:04
 2/5 A kérdező kommentje:
*citromfű teával
2018. nov. 26. 13:05
 3/5 mi a fene ***** válasza:
Lehet, hogy újra foga jön, hasa fáj, fázik, melege van.Figyelni kell, hátha új étel került bevezetésre. eleget van friss levegőn ?
2018. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en fiam is ennyi idos es az istenert se alszik szuletese ota. Kiprobaltam mar mindent, de nem hatott semmi. Allitolag a komlotoboz tea gyerekeknek hatasos , de en mar nem hiszek semmiben. Folyton jon a foga, valami baja mindog van, ejjel nappal hisztis, mar beletorodtem. Iszonyatosan elfaradtam. Se a citromfu tea, sem a homeos bogyok, sem a levendula semmilyen formaban sem hatott. Feladtam:) remelem Neked nagyon szerencsed lesz.
2018. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk utólag kiderült, hogy a 15 honapos oltás mellékhatása volt.

Szerencsére azóta sokat javult a helyzet. Néha atalussza az éjszakát, de legtöbbször 1-2 alkalommal ébred. Kicsit sirdogal, de sokkal többet alszunk, mint egy hónapja ilyenkor :)


Kitartás, lehet hogy nálatok is javulni fog hamarosan a helyzet! ❤️

2018. dec. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!