Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normalis hogy ilyen keveset...

Normalis hogy ilyen keveset alszik?

Figyelt kérdés
Kislanyom lassan 3 honapos kb. 1 hete alig tud aludni. Se az ejszaka nem fekszik se a nappal. Van olyan ha nagyon elfarad alszik egybe 4-5 orat de aztan vegig huz ejszakat nappalt egybe alvas nelkul. Eddig ez a nap volt a legrosszabb ejszaka hajnal fel 1tol fent van ejszaka osszesen aludt 3 orat reszletekbe es meg csak most aludt el rendesen azota. Probalkozott mar aludni de 5 perc es felkelt hiaba melyen elaludt. Nappal osszesen fel orat aludt reszletekbe.. azt latom rajta hogy faj a pocakja es nem hagyja aludni (de meg egy oracskara sem?). Azt hittem ahogy kozeledunk a 3.honaphoz egyre jobb lesz kevesbr fog fajni a hasa de most rosszabb mint mikor kisebb volt. Valaki volt esetleg hasonlo cipoben ?

2018. nov. 27. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Enyém 2 éves koráig hajnalig óránként fent volt,volt hogy negyed óránként kelt, volt hogy 3kor felébredt aztán reggel 7ig vígan el volt.

Kiderült aztán hogy tej-tojás allergiás, de mire ez kiderült hosszú út volt előttünk, de utána miután kizártuk az összes allergént jobban aludt, meg hát már 2 éves koruk után mélyebben tudnak tovább aludni.

2018. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy tanács. Nagyon rossz alvó volt a babám, hasfajos is. Becsavartam egy plédbe fent van neten, hogy h kell, youtubon bekapcsoltam a fehér zaj babáknak az oldalára fordítottam és totál megnyugvás volt neki. Így is aludt el. Én is hülyeségnek tartottam de 2hónap nem alvás után egy próbát megért.Egy doki írt erről egy könyvet, hogy bizony vannak olyan csecsemők, akik nincsennek felkészülve az első 3hónapban a kinti létre és így tudod "imitálni" ami oda bent volt.
2018. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!