Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 13 hónapos a lányom, most...

13 hónapos a lányom, most kezd egy alvásra váltani. Soha nem volt jó alvó, kicsi korában is sokat volt fent, de most egész nap kb 35 perc alvással van talpon ami szerintem nagyon durva?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ilyen esetben?Visszaaltatni próbálom,de nem alszik már vissza ha megebredt.Szerintem sokkal több alvásra volna ilyen korban szüksége.8 körül kel reggel.1 körül alszik 35 percet és este 9-kor fektetjuk.

2018. nov. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem nagy szám, vannak ilyen gyerekek. Éjjel megalussza, ami kell neki. Lányom ennyi idősen éjjel csak 9-et aludt, s így aludt nappal 1, max. 2-t.

A tiéd összességében még többet is alszik.

2018. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éjjel is sokszor kel még mindig bár nem annyit mint az elején.Kb másfél óránként ébred.
2018. nov. 27. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Majdnem 15 hónapos gyerekem hónapok óta egyáltalán nem alszik nappal, csak ha kocsival megyünk, akkor sem mindig. 9-10 körül alszik el este, reggel 7 körül kel. Éjjel sokszor halljuk h beszélget a plusseivel... Én sem tudom, hogy ez így mennyire jó neki, de hiába sötétítés, hiába mese, mellé fekvés, szigor, semmi nem használ,mar mindent próbáltunk... Gondolom tőlem örökölte ezt.. 2 éves koromtól nem aludtam nappal, se bölcsiben, se oviban.. Egyébként ha láthatóan jól fejlődik, "eszes", akkor valószínűleg elég a kis szervezetének ennyi a megfelelő fejlődéshez. Az én lányom általában a következő státuszok pontjait átlagban 3-4 hónappal korábban csinálja, így el kell fogadom, hogy elvan ennyi alvással.
2018. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!