Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébred fel éjjel napok...

Miért ébred fel éjjel napok óta az 5 hónapos kislányom? Volt valaki hasonló hekyzetben?

Figyelt kérdés

A lányomnak szépen kialakított rutinja volt mikor mit csinál(nem órára pontosan) és ez eddig működött is.

Bő egy hete éjjelente 2-3 óra körül felkel enni, eszik is egy kicsit utána 2 óra hosszáig beszél, nézelődik de nem alszik. Mindent próbáltam már csak akkor alszik el ha elfáradt a gagyarászásban nézelődésben.

Nem tudom hogy a foga miatt van-e mindez. Van hogy felsír ok nélkül az tuti a foga miatt. Még nem törte át az ínyén magát a kis fogacska de tapintható vmi kis kitüremkedés. Napirend:

Nagyjából este 9körül fekszik. Hajnal 2-kor ébred, eszik picit 4kor visszaalszik. 9kor kel eszik megint játszik 11körül elalszik dél-fél1ig. Itt egy nagy szopi van utána a délutáni alvás 3 vagy 4ig. Utána játék 8-ig. Néha egy 15-20 percre 6körül bealszik.

Nem tudom mi az oka az éjjeli kelésnek. Kizárólag anyatejes és szépen hízik.

Valami ötlet? Én csak a fogra tudok gondolni..

Előre is köszi a válaszokat!



2018. nov. 28. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a mozgás lesz, nem a foga. Ha a foga jönne, azt látnád nappal is (nyál, kézrágcsálás, stb.) Gondolom már próbál haladni, pörög a tengelye körül, esetleg kúszik is. Ez megzavarja az isegrendszerüket. A lányom a kúszás beindulásától a kapaszkodva lépegetésig (5-7hónap) aludt rosszabbul, előtte és azóta is, mint a bunda. 😊
2018. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fog +mozgasfejlodes..

Nálunk ez 4-8hos korig tartott csak rosszabb volt. Amúgy a szép és jó napirend baja az h eltud simán romlani, meg a jó alvás is. :(

Nekünk most 2 hétig tartott h jól aludt, erre beteg lett és újra óránként ébred. Elotte 4 hónapig minden órában fent volt éjszaka. Nagyritkán volt h csak 2x kelt ejszaka.

Amikor elromlott 4hosan, akkor 2 hétre rá kezdett forogni, majd arra rá 2 hétre kuszni és 6hosan mászni, aztán 7hosan felallni.. Utána fog probléma volt. Most meg beteg.

Babak.. :(nehéz..

2018. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat...5 hos koraig kb nalunk is oke volt az alvas..utana egyre rosszabb lett. Mozgas+fog. 1 eves kora elott volt h 12x kelt ejjel. Akkor abbahagytuk a szopit, azota atalussza az ejszakat. Most 20hos.
2018. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!