Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nálatok mikor van lefekvés...

Nálatok mikor van lefekvés előtti utolsó evés?

Figyelt kérdés
3hetes a lányom, eddig este 11körül felkeltettük enni,hátha alszik reggelig. De 6körül így is felébred. Ha fèl 9 körül enne utoljára nem lenne baj? Így 6szor enne egy nap. Ha utolsó evésnél kicsit többet adok neki jobban alszik vagy pont nem? ( tápszeres baba)

2018. nov. 28. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi extra szerencsések vagyunk szerintem. Este 8kor eszik utoljára, 9 felé elelaszik, és reggel fél 9-9ig alszik.

KB 7 hetes kora óta van így. Ő napi 6szor eszik kB.

2018. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hetes és 6 hetes kora óta alussza át az éjszakát. Kb fél 9-kor eszik olyan 9-fél 10 között alszik el és reggel fél 7 körül ébred.

Ő anyatejes baba, így én egyszer kelek éjjel fejni.

Szerintem ne erőltessétek, nagyon pici még. Egyre többet fog majd aludni. Akkor egyen amikor szeretne. Amúgy ha egyszer kel éjjel azzal is nagy szerencsétek van. Plusz 3 hetesen van növekedési ugrás is, szóval ezzel számolj.

2018. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt kifelejtettem, hogy 4x eszik egy nap és az elején is csak 5-6x evett egy nap.

2018. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény az éjszakai alvásra 😁
2018. nov. 29. 06:45
 5/6 anonim ***** válasza:

De hiszen alszol éjjel, mit akarsz még???

A 8 hónapos lányom mais napig éjjelente felkel minimum 4-5 alkalommal és vannak hozzá hasonló, sőt, még rosszabb alvó babák.

Te nagyon szerencsés vagy, hogy ennyit alszik egyenlőre a babád.

Nyugi, lesz ez még rosszabb is ha beindul a mozgása, foga :D

2018. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát már el is kezdte 😁 tegnap este fél 12kor evett utoljára,de 3kor felkelt.Nem is az a baj h felkel,hanem hogy 1 óra mire elaszik annyira hogy letegyem az ágyába.
2018. nov. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!