Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti mikor kezdtétek mamánal...

Ti mikor kezdtétek mamánal hagyni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Először csak pár órára vagy hogy? Ha már pár hetes baba kora rendszeresen találkozik nagyszülőkkel az segít? 3 hetes csak a lányom, de nem 3 évesen akarom először mamára bízni. Tápszeres sajnos,szóval ez a része nem okozna gondot.

2018. nov. 29. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
18 hónapos volt mikor először ott maradt két órára nélkülünk, először ottaludni 4 évesen aludt. Hetente kétszer találkozik a nagyszülőkkel. Miért akarnád máris másra hagyni?
2018. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Másfél évesen.
2018. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Először 10naposan kb. 3 órát, az egy muszáj helyzet volt, a kórházba kellett visszamenni és oda nem szerettem volna vinni, lefejt tejet kapott.


2,5 honaposan is olyan 3 órát akkor elmentünk és megcsináltuk a karácsonyi bevásárlást.


Először 8 honaposan aludt anyukámnál. Anyósomnál meg nem aludt, de 5 hónapos volt amikor egy napot vele volt, ő is fektette le, abban a városban voltam zsűritag egy rendezvényen ahol ok laknak. Reggel elmentem, 1 óra körül visszaertem és az 5 órás etetes után visszamentem a galara, 9 korul már otthon voltam, de a kisfiam addigra már aludt.

2018. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Még nem akarom,kicsi nagyon, de mondjuk ha orvos kell mennem vagy ügyintézni, akkor mamára már most is hagyhatnám ennyi időre? Vagy ha mondjuk pár hónap múlva kettesben lennék a férjemmel akkor fél napra esetleg? Ilyen fokozatosan.
2018. nov. 29. 18:08
 5/25 A kérdező kommentje:
Aki 1 éves kora után bízta nagyszülőkre,miért olyan későn? Nem mertétek? Vagy nem volt olyan a kapcsolatotok vagy a mamák nem merték elvállalni?
2018. nov. 29. 18:10
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

Nem volt igényünk. Nem a mamáknak szültem a gyereket, így nem éreztem szükségét a lepasszolásnak sem.


Kérdező, még most született a babád és máris azon agyalsz mikor szabadulhatsz meg tőle leghamarabb? Szerintem nagyon ráért volna még neked ez a gyerek pár évet.


Gondolom neked mindegy mit mondunk, ha szabadulni akarsz tőle úgyis otthagyod akár egy-két hónaposan is.

2018. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Ééééés megérkezett az első nő, akinek élete célja a következő tíz évet a gyerek hátsójába dugott fejjel tölteni. Tapsot neki :D Tudod, megértjük, hogy neked nincs segítséged és ezért abból próbálsz előnyt kovácsolni, hogy mindent egyedül csinálsz, mert ettől leszel szupernő, de ennyire nyíltan nem kéne leszólnod azokat, akiknek segít a családjuk, mert kilóg a lóláb.
2018. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem a lepasszolás cél, de ismerem magam,hogy szükségem van kimozdulásra egyedül még ha csak egy bevásárlásról van is szó. Aztán a férjemmel is szeretnék majd kettesben is lenni. Ez pár év mulva is így lenne.
2018. nov. 29. 18:26
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

az enyėm is 3 hetes volt amikor kb 1,5 órát kellett anyósomra hagyni. mert lejárt a jogsim es meg kellett hosszabitani.

Minden simán ment, szinte vėgig aludta amig távol voltam, ės anyos is boldog volt hogy rá mertem bizni.

2018. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

ugyanmár 6os! miėrt bűn ha egy anya rá bizza a nagymamára az unokáját..??

nagy segitsėg ha pl. nagyobb bevásárlâsnál nem kell magammal vinni,vagy bármi intėzni valom volt akkor nem rángattam magammal. igy mindenki jol járt.

2018. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!