Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mennyit alszik a babája?

Kinek mennyit alszik a babája?

Figyelt kérdés

Nálatok mennyit alszik a baba? Milyenek az éjszakák? Mennyi idős a picur?


A mienk napközben rövidebb időket alszik. Éjszaka pedig 2 hónapos korától 11 órától alszik reggelig, nem ébred egyszer sem. 4 hónapos. Az elején gyakran kelt éjjel is, majd elkezdett egyre többet aludni.

A környezetünkben mindenki azt mondta, hogy szerencsések vagyunk. Tényleg azok lennénk?


2018. dec. 2. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg azok vagytok, de még ez változhat a fogzás és a mozgasfejlődés miatt. 6hos koráig semmi probléma nem volt vele. Átaludta az éjszakákat. Most 1éves és már kínomban kiirtam egy kérdést, hogy mit csináljak vele, hogy ne legyen fent hajnalig. És mindez mellett 10ebredes minimum van a foga miatt. Most 2szer alszik napközben kB 1órát utána rengetegszer kel éjjel.
2018. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az ismerőseidnek nem hiszed el, hogy szerencsés vagy akkor pár ismeretlen válaszolónak igen?:D

Amúgy igen szerencsések vagyok én 15 hónapja nem aludtam végig egy éjszakát sem:) Most ettől neked jobb? Vagy elégedettebb lettél?:D

2018. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos. Éjszaka fél 9 -9-től alszik reggelig, fél 8-kor ébred. Délelőtt kb. 40 percet babakocsiban, míg boltba megyünk, intézem a dolgaim. Ebéd után egy nagyobbat 2-3 óra között, majd délunán van még egy alvás, ez is kb. 40 perc. Fél8-kor fürdik, 8-kor eszik.
2018. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos kisfiunk eleinte 3 óránként kelt éjjel, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát 8-tól 6-8-ig. Napközben 2 óránként háromnegyed - egy órát ez olyan 3.5 hós kora körül állt be . Nagyon nyugis baba
2018. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!