Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szokás még bölcsőt használni?...

Szokás még bölcsőt használni? Ha igen akkor hány hónapos korig használhato?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már inkább babaöböl a divat, igaz nem lehet ringatni,de van kerekes verzió ami mozdítható is.

Én őszintén vettem bölcsőt de el is adtam, olyan mélyen volt benne az a csöpp újszülött, meg nem is tetszett valahogy nem tudtam vele megbarátkozni, de lehet én fogtam ki gagyit.

3 hónapos korig lehet kb használni.

2018. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Anyukám akar venni nekünk, de nekem nem igazán tetszenek, és nem is ismerek senkit, aki használna manapság bölcsőt.
2018. dec. 23. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz dolog. Ami nagy előnye, hogy különösebb megerőltetés nélkül tudod benne ringatni a babát. Ha ajándékba kapjátok, szerintem fogadjátok el. Kipróbáljátok, aztán majd kiderül, mit szól hozzá a baba. Az meg ne zavarjon, hogy mások mit használnak. Ha már nincs rá szükség, és nem sikerül eladni, jótékonysági szervezetnek is odaadhatod.
2018. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt és baromi hasznos volt. Amég a konyhában volt dolgom beleraktam és aludt benne. A szobája emeleten van fárasztó lett volna föl le rohangálni így nekünk bevált. Volt szép színes huzata,amit imádott nézegetni. Csak nappal aludt benne. Engem nem izgat a divat ki mit hogyan csinál. Sokkal kisebb helyen elfért és még hangulata is volt. ☺ Mi is kaptuk kb. 4 hós koráig használtuk a nappali alvasok 70%át abban töltötte. Most is van funkciója,mert levehető a kosár rész és tárolásra tökéletes. ☺
2018. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!