Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Alvás közben többször felkel...

Mócza kérdése:

Alvás közben többször felkel enni napközben is, van valaki még így? 15 hód anyatejes kisfiú.

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 13hónapos és nem cicizik, de mindig iszik. Esténként is a minimum 4ébredés meg van. Eddig a mozgásfejlődésre, most a fogzásra fogom. Biztos vagy benne, hogy éhség miatt ébred?
2018. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam tápszeres, 15 hós lesz, de még mindig képes felkelni napközben is enni. Biztos vagyok benne hogy éhes, ennyi konpetenciát megengedek magamnak.

Hozzátáplálással hogy álltok? Én egyedül azt az összefüggést találtam, hogy ha jobban eszik “szilárd ételt” akkor nem kel enni még éjjel sem. Pl tegnap este még vacsorára megevett egy nagy adag levest, elalváskor egy órával később két deci tápszert és reggel hétkor kelt, igaz azzal hogy már követelte a tápszert újra.

2018. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Neki a cici olyan nyugtató hatású , cumisüveget nem fogad el alvás közben csak a cicit !


2. Már 4,5-5 hós kora óta folyamatosan kapott mindent amit mi ettünk , de mostanában szinte alig eszik csak pár falatokat . Kenyérfélét és húst nem eszi max 2 falatot . Kb 4 hónapja jött ki az 1.2. foga utána rá kb 1,5 hónapra rá a másik 2 , azóta semmi ! Most az elmúlt 3 napban köhög és folyik az orra is , de nagyon anyás és hisztis is ! Lányom 4 éves , annó tápszer és volt , de nem lehet összehasonlítani a kettőt ! Nála úgy volt , este vacsizott ( 4-5 hónapos korában már egyedül ette a szendvicset) utána kb hajnal 4 körül megírta a joghurtját és aludt reggel 7 de volt hogy 8 óráig is .

2018. dec. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!