Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hónapos babám minden nappali...

8 hónapos babám minden nappali alvás előtt sír. Nagyon, inkább ordít. Mit javasoltok, hogy megtanuljon sírás nélkül elaludni?

Figyelt kérdés

Este szépen elalszik köztünk. Sokszor ébred szopizik is.

Nappal viszont katasztrófa. Beteszem a kiságyba amikor álmos.30 perc sírás után kb 30 percet alszik.


2018. dec. 31. 09:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Cumit nem fogadja el
2018. dec. 31. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Cicin nem alszik el napkozbe v cumisuveg hami kozben? Nalunk is van amikor sir, de o sose tudott magatol elaludni ha betettem a kisagyba. Csak ringatva. Kezben altatva is sir? Tudom nehez egy 9 kilos babat olbe altatni, de nalunk csak ez valik be. Vagy a cici. Szerintem ne hagyd fel oraig sirni, azert sir mert szuksege van rad.
2018. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ott ölelgetem simogatom énekelek. Semmi nem jön be. Kendőben elalszik szépen. De nagyon nehéz már a hátam nagyon fáj tőle. Jó lett volna valamit kipróbálni. Cumisüvegből nem tud inni. NemRég óta próbálkozom vele de csak rágja. Cicin pedig napközben régen elaludt de mostmàr folyton mozog.kifordul másznak. Stb. Szóval kicsit tanácstalan vagyok.
2018. dec. 31. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Este ha elalszik köztetetek, akkor nappal miért nem bújsz hozzá? Én így altatok, hogy hozzá bújok, simogatom a kezét. Nálunk ez jött be. Előtte meg konkrétan csak a babakocsiba volt hajlandó elaludni.
2018. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 30 percnyi sírás elalvás előtt nagyon sok. Valószínűleg annyira felzaklatja magát, hogy képtelen pihentetőn aludni, ezért a 30 percnyi alvás. Pedig többre lenne szüksége.

Nálam nem jöhetne szóba a sírva altatás, inkább addig próbálkoznék, ameddig nem találok valami kíméletes altatási módot.

A fiam imádta a kendőt, nagy baba volt, nekem is fájt mindenem, de nem érdekelt, a kendőben elaludt, aztán lefeküdtem Vele együtt (persze, kihámoztam a kendőből), és Vele aludtam, ha megébredt, a cici kéznél volt, azon visszaaludt. A mai napig mellé kell feküdni elalvás előtt, most 5,5 éves. De még olyan pici gyerek, természetes, hogy igényel. Most még fél is a sötétben, ezt az időszakát éli.

A kislányom szintén nem tudott egyedül elaludni, Ő a ringatás igényelte a babakocsiban. Volt egy babakocsino benti használatra, abban ringattam álomba. Miután elaludt, hosszan, mélyen tudott aludni. Így nem volt sírás elalvás előtt egyik gyerekkel sem.

2018. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!