Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj, ha kislányom csak 1-szer...

Baj, ha kislányom csak 1-szer alszik rendesen nap közben, közben meg csak 10 perceket? Most lesz 3 hónapos.

Figyelt kérdés
Éjjel jól alszik, csak enni kel fel, aztán alszik tovább. Este 9 körül alszik el, reggel viszont 10-11 között kel fel, néha 8 körül de a helyzet akkor is változatlan. Szóval délután csak 1szer alszik 1 max 2 órát egyben, közben csak szunnyad 10-15 percet néha. Az sem használ, ha 8-kor keltem. Tegnapi nap ilyen volt: 8-kor keltettem, fent volt 14-ig, közben egyszer aludt kb 10 percet, aztán 14-től 16-ig aludt, utána 20:30-ig megint fent volt. Közben meg nem aludt semmit. Direkt már délelőtt fürdetem, hogy esetleg amiatt, de nem, van, hogy még azt a 2 órát sem alussza át, hanem csak 1-et. Igazából fent van 6 körül, csak akkor még simán visszaalszik. Mennyire fontos, hogy 2szer aludjon nap közben? Vagy ha ilyen jól alszik délelőtt, akkor hagyjam, és elég az 1 délutáni alvás? De mikor 8-kor kel, akkor azért gondolom kéne neki plusz 1 alvás. Igazából nem nagyon tudok így napirendet kialakítani.

2019. jan. 15. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy van olyan baba akinek elég egyhuzamban 20-30 perc. Az én lányom is ilyen és nem alszik többet napközben 4oranal de nem aggódom, mert kiegyensúlyozott, és nem nyűgös. Az éjszaka alszik mint a tej. Kétszer kell fel enni. Mondjuk nem alszik 11ig csak hatig de így is kipiheni magát a sok kis alvással.
2019. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, ma pl 10kor kelt, egyszer elaludt fél órára, meg most aludt el. Közben még 10 percet sem. De hát majd lesz valahogy, csak így nem tudok semmit betervezni, mert nem tartja magát semmilyen napirendhez, csak az éjszakai alváshoz. 😋
2019. jan. 15. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!