Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van aki vastag takaróval...

Van aki vastag takaróval takarja babáját éjszaka?

Figyelt kérdés
Nem féltek hogy a fejére húzza? A hálózsákot nem viseli el a babám, de a takaróról annyi rosszat lehet olvasni...
2019. jan. 19. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen igazad van. Iszonytos lenne ha fejére húzná. A vastag takaró általi fulladás a nyugati országokban vezető ok a csecsemőhalálozásban!
2019. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem hallottam még olyat,hogy egy baba a vastag takaró miatt fulladt meg. Nyilván ha hűvös van a lakásban akkor vastag takaró kell.Vegyél egy légzésfigyelőt.
2019. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Mindkét babámat takaróval takartam, soha nem húzták magukra. Nem is birna egy baba meghúzni egy paplant, nincs annyi ereje. Úgy kell betakarni hogy ne lógjon túl a paplan a fején, ráhajtás sem kell, oldalt körben pedig le kell nyomkodni, hogy feszes legyen.
2019. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább azon a véleményen vagyok hogy fel kell annyira öltöztetni, hogy ne kelljen rá túl vastag takaró. Nem csak azért mert a fejére húzza, hanem mert le is rúgja, vagy simán kimászik alóla. Egy korábbi kérdésben meg felkoncoltak minket hogy egy vékony(!) pléd is a baba fejére kerülhet és megfullad, azért az erős túlzás.
2019. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban is takarót használnak légzésfigyelővel karöltve.

Később mikor már mozgekonyabb akkor meg egyéni mérlegelés szükséges. De az én fiam inkább kimászni szokott alóla, nem pedig alá bújni..

2019. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd tipego halozsakba
2019. jan. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Coffelia ***** válasza:
Meg kell ismerni a gyereket. A mienk egészen addig, amíg fel nem állt, álmában egyetlen irányba mozgott: előre. Semmi körbemászás, keresztbe fekvés a rácsos ágyban, semmi forgás. Egy dolgunk volt vele, nagyjából három óránként óvatosan visszahúzni hátra, mert ha nem tudott tovább kúszni, akkor arra felébredt és méltatlankodott. A hálózsák ki volt zárva, mert abban nem tudott előrejutni, és az is zavarta. Istenien elvolt egy sima kezeslábasban és két pléddel a hátán másfél éves koráig, akkor jitt el a pillanat, hogy álmában megfordult anélkül, hogy felébredne rá. Akkor hálózsákot kapott egy télre. Kétéves lett nyáron, idén ősszel már 120x70-es gyerektakarója van, és imádja, ritkán mászik ki alóla.
2019. febr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!