Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam vissza a 6...

Hogyan szoktassam vissza a 6 hónapos kisbabámat a korán fekvéshez?

Figyelt kérdés
A kisbabám nem hajlandó elaludni csak hajnal 2-3 kor, hogyan tudhatnám vissza állítani a normális 9-10 órás alváshoz? Tippeket esetleg tapasztalatokat is írjatok!:)

2019. jan. 22. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyem is ezt csinalta, de probaltam delutan 6 utan mar nem hagyni aludni, megfurdettuk 7 korul, evett, meg picit fenn volt, es 20.15 korul igy mar elalszik, berakom azonnal a kisagyaba olyankor.
2019. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt egy ilyen idoszak. Delutan lefektettem 1-2 ora korul, de nem hagytam sokaig aludni es utana sokat jatszottam vele hogy kifaradjon. Furdetes es etetes utan 9-kor mar aludt mint a bunda.
2019. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
De miért csúszott el ennyire az esti elalvás ideje?
2019. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom 2x alszik napközben a baba. A délutáni alvás ne nyúljon 17 utánra semmiképp. Alvás után játsszatok, és sétáljatok kint egy kicsit este..akár szürkületben. A jó levegő kell a babáknak. Próbálj minéj fixebb esti sorrendet kialakítani. Fürdés után meg legyen egy kis idő csendesebb játékra, sok baba a víztől felpörög.
2019. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!