Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csinaljak, hogy aludjon...

Mit csinaljak, hogy aludjon vegre?

Figyelt kérdés
10 honapos fiam folyamatosan kel ejjelente inni. Amiota megszuletett nem aludta meg at az ejszakat, 2-3 orankent kel. Az elmult kb masfel honapban ha megebred, felall az agyaban es sir. Vannak ejszakak amikor hajnali 1 korul megebred es csak egy/ masfel ora mulva alszik vissza, azt is akkor ha magam melle veszem. Mit kellene maskepp csinalnom? Egyaltalan kezdenem kellene ezzel valamit?

2019. jan. 25. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Vannak bébi altatók. De 1-2 csepp levendula olaj a párnára is segíthet. Vagy altató tea.
2019. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Borzasztó tanácsok... Altató egy gyereknek? Pfff...

Kérdező! Ismerős, nekem annyi h sokáig végig aludta az éjszakát, de most nem. Én is elszurtam h magam mellé vettem. Aztán rajott h csak sír és mellém kerülhet. Így most már úgy csinálom h állok a kiságy mellett és simogatom h aludjon. Igen nagyon kemény... Volt mikor 1 órán át álltam halnali 3kor. Sírni tudtam volna. De erősnek kell lenni. Sőt csinálta h 5kor kezdte ezt, mert tudta h arra a 2 órára még atvinnem. Beragatott, mert előtte óránként kelt. Na mondom akk nem vagy álmos. Hajnali 5kor megcsinaltam a reggeli rutint.🤣 Feloltoztettem. Megettetem, vittem játszani. Hát volt ám kómás fej. Azóta se merte megcsinálni. 😆

Ám sok mindentől kelhet. Fázik, melege van, foga, mozgás. Nehéz ügy, de gyógyszert nem adnék. Esetleg tulfarad?

2019. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ok nelkul en sem adok gyogyszert neki, igy ezt a verziot elvetem.


Aktiv gyerek, egesz nap maszik, jatszik, jar a szaja. Ataludni nem tudja az ejszakat igy sem, osszesen ketszer fordult elo, hogy 6 orat aludt egyhuzamban miota megszuletett. A tulfaradas is max annyiban jelentkezik nala, hogy nehezebben alszik el es nyugosebb este.


A simogatas se valt be, addig sirt es nyoszorgott mig vizet nem kapott, ivott majd aludt tovabb. Arra sincs mindig igenye, hogy velem aludjon, az elmult kb masfel honapban borult minden.

Otletem sincs, mit talaljak ki, elso gyerkoc csak kiserletezek rajta, de semmi se valik be.

2019. jan. 26. 01:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Tipikus szeparációs szorongás
2019. jan. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha szomjas miért nem adsz neki inni?

"addig nyüszögött míg nem kapott vizet"


Teljesen normális amit csinál, nagyon kevés gyerek alussza át az éjszakát.

Van amelyik még 6-8 évesen is megébred és megy anyához.

Ne várj csodát egy 10 hónapostól.

Mozgás, fogzás, szepa, szomjas, melege van, fázik, bármi lehet.

Az enyém 20 hónapos, 4-6 ébredés van mindig.

Ez ilyen. El fog múlni majd egyszer.

2019. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Folyamatosan adok neki vizet, a simagatos verziora ertettem, hogy nem nyugodott meg tole, csak akkor ha ivott.

Olyan jo lenne vegre nem csak 2-3 orat aludni egyben, hanem tobbet. Ismerosoktol is folyamatosan hallom, hogy az o gyerekuk mar milyen koran ataludta az ejszakat, az en kis gezenguzom meg akar fel ejszaka is fent van.

2019. jan. 26. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vizet bekesziteni neki. Csak agyalok én is. H rá kéne szoktatni h igyon egyedül. Bár az meg lehet nem fog 10honapodan menni. De megertelek. Borzasztó ilyen keveset aludni.
2019. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elobb all fel az agyban, minthogy magatol igyon :D imadnivalo kolok, de ez az alvas koruli mizeria kiakaszt :(
2019. jan. 26. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd egy éves kora körül lesz egy fokkal jobb az alvása. A nagyfiam 4 éves a kicsi 2. Az elmúlt négyévben szerintem öt vagy hat éjszakát aludtam át. (Értsd aludtam egybe legalább hat órát.) Meg lehet szokni. Én azt tanácsolom, engedd el ezt az átalvást. Ezt nem lehet tanítani. Éppen olyan, hogy valamelyik baba jóevő, valamelyikbe meg úgy kell beleimádkozni a falatot. Majd elhagyja, ha megérik rá. Ha sír, nyugtasd meg. Vedd fel. Rakd magad mellé még akkor is ha egy órát fent van és nappal aludj vele.
2019. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!