Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? Otletek? Mar nem...

Mit tegyek? Otletek? Mar nem birjuk.

Figyelt kérdés
Lanyom 10 honapos lesz. Ejjel 15-20 alkalommal folsir csak cici kell. Apa nem jo. Honapok ota ez megy kb 4 hos kora ota, ha fogzik, ha nem. Cumi nem kell. Egyutt alvas, kulon alvas nem hasznal. Hozzataplalt, eszik rendesen, meg anyatejes is. Napkozbe fel orakat alszik. Ha a fel ora utan vissza ringatom van h alszik meg a mellkasomon 1 orat de akkor mar nem lehet letenni. Mikor lesz jobb? Kimerult vagyok. A babam is allandoan faradt. Gyerekorvos semmit nem mondd. Volt valakinek hasonlo? Mikor lesz javulas?
2019. jan. 29. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Mintha én írtam volna kivéve ,hogy az én babàm nem látszik fáradtnak. Sőt. Olyan mint egy duracell nyuszi 😅

Szerintem 2 éves koruk körül lesz változás

2019. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy nem ugrasz minden nyekkenésre éjjel. Szopi-igény biztosan nincsen már, vagy legalábbis nem éhség miatt, csak a közelséged kell neki. Ekkora gyereknek már meg kell tudni nyugtatni magát. Nyilván ne hagyd órákig sírni, de ha 2-3 percet vársz, lehet, hogy simán visszaalszik. 😊
2019. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is 3 hónapos kortól ilyen sűrűn ébredt.Azt monda az orvos, hogy a gyors mozgásfejlődés és a fogzás együtt eredményezi ezt a gyakori kelést.Meg sok ismerős azzal biztatott, ha már elindul a saját lábán jobb lesz.(ez utóbbi nem jött be)Most 15 hónapos már nem panaszkodom.3-4 alkalommal még mindig kel, de sokszor már maga vissza is altatja magát.Viszont nálunk napközben nem volt gondja mármint vidám volt, nem volt ébredés után sem fáradt.Napközbe 30 perceket aludt ő is.

Valahol azt olvastam, hogy 1 éves korig nem gond a gyakori kelés,de utána már legalább másfél órát végig kellene aludniuk, mert ha nem az jelezhet idegi éretlenséget.(meg az is lehet hogy semmit).

Ha fáradt a babád akkor nem piheni ki magát.Hasa esetleg nem fáj? Nincs valami ételallergiája?Esetleg nem zavarja valami?

Én azért nem hagynám annyiban, mert ha fáradt akkor valami miatt nem alszik.Szóval lehet többször elmennék az orvoshoz ,,panaszkodni" hátha elküld benneteket legalább egy ételallergia tesztre vagy valamerre.

2019. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!