Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől sír fel éjszaka ennyiszer?

Mitől sír fel éjszaka ennyiszer?

Figyelt kérdés
A babám 15 hónapos.Kb. 2-3 hete minden éjjel,legalább 3-4x felsír.Adok neki vízet akkor vissza alszik.Nincs melege,nem fázik nem is éhes.Volt,hogy kínáltam tejjel nem kérte.Fogzik kicsit,de azt már 2 hónapja,sorban jönnek a fogai.Lehet amiatt?Még annyi,hogy amikor felsír,van,hogy fel is ül,vagy csak kifeszíti (kinyújtja a lábait).Lehet a hasa?Valakivel volt hasonló?A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jan. 29. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 hónapos, ugyanezt csinálja. 4 kisörlő jön egyszerre, szerintem az okozza. Nem is csodálkozom rajta. Ha hagyja, hogy dologellel bekenjem az ínyèt, megnyugszik tőle.
2019. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Neked mióta csinálja ezt?Nekünk már jó hosszú ideje.Amúgy én is a fogra gondoltam,csak mivel néha így meg is feszíti magát sírás közben már arra is gondoltam,hogy lehet valami tej vagy glutén érzékenység?
2019. jan. 29. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is fogzás volt. Fiam 14 hós volt és első örlőfogtól csinálta, a lányom nem szenvedte meg őket annyira, de az utolsó 4-essel egyszerre jött egy szemfog is, szemfogakkal meg milliószor kelt éjszaka. A fiam meg pont azokkal nem....
2019. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogmosásnál néztem,és tényleg be van dagadva az ínye.van ahol már fehéres kicsit,tehát nemsokára áttörnek.Csak azért bizonytalanodtam el,mert már 3 hete tart.Az első kettő gyerekemmel soha sem tartott ilyen hosszan és egybefüggően.Remélem hamar átörbek és megnyugszik szegényke, és végre alszunk egy jót 😏
2019. jan. 29. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Pontosan nem tudom, de valamikor decemberben kezdődött az ünnepek környékén. Karácsonykor mèg hőemelkedése is volt emiatt. Tehát 1 hónapja biztos. Az alsók múlt héten bukkantak csak elő, a felsők még íny alatt vannak, de nem sokkal. Tartsatok ki:) nálunk eddig csak 6 fog volt, ehhez jön a mostani 4.
2019. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálta kb 2 éves koráig, 5-6szor keltünk minden éjjel. Nem bírtam rájönni mi volt a baja. Most 2,5 éves, még egyszer-egyszer most is kelünk. Gondoltam én mindenre, hideg, meleg, éhes, szomjas, fáj valam stb.... na de minden éjjel? Számomra rejtély marad...
2019. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!