Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tudnám rávenni a 3 éves...

Hogy tudnám rávenni a 3 éves fiamat hogy egyedül aludjon el?

Figyelt kérdés

Hónapok óta esti altatásnál vagy nekem vagy apának bent kell lennie, elhuzodik, én is elalszok. Nincs egy közös este szinte..

Nem akar egyedül lenni a szobában mert fél hogy jönnek a szellemek..


2019. jan. 30. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát űzzétek el együtt azokat az undok szellemeket! Kérd meg, mutassa meg, hol a szellem, Te pedig mondd meg a szellemnek, hogy menjen innen. Esetleg csinálhatsz valami "szellemcsapdát", vagy egy nagyobb plüsst tegyél oda az ajtóba őrnek. A lényeg, hogy biztosítsd a gyereket arról, hogy nem bánthatják őt a szellemek.
2019. jan. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemsokára 6 éves a fiam. Még mindig úgy alszik el, hogy vele vagyok. Vagy apa mellett az ágyban (csak akkor vihetem át a saját ágyában).

Születésétől külön szoba, külön ágyban van.


Elaltatom 8 körül, és máris miénk az este a férjemmel. Vagy elalszik apa mellett, amíg én megfürdök pl, és amikor átvittem, szintén mienk az este.


A szellem dolgot meg beszéld meg vele, ne féljen, az nem jó neki.

2019. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
5 éves a lányom, úgy alszik el, hogy én vagy apa mellé fekszünk és mesét olvasunk.
2019. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!