Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van, akinek babaja szuletese...

Van, akinek babaja szuletese ota eletvitelszeruen orakat tolt ebren ejjel?

Figyelt kérdés
Van, ami javitott a helyzeten? 15 hos baba faradt anyukaja, uton a masodikkal.
2019. jan. 31. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kellett fordítani a rutinokat


Felcserélte a nappaltcaz éjjellel.


Gyakori nagyon


Nezen van sok módszwr ezzzel kapcsolatban

2019. jan. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*

Neten

2019. jan. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nappal 1x alszik maximum 1-1.5 orat, ritkan tobb ennel. Esetleg 2 alvassal es keseibb lefektetessel javithato?
2019. jan. 31. 06:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam par dolgot, amelyeket probaltunk, nem valtak be. A vedonom is tanacstalan.
2019. jan. 31. 06:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed ki, sír? Hagyni kéne kicsit, egy ideig lehet, hogy elmolyol magában, aztán visszaalszik szépen. Enni-inni ennyi idősen már nem kérhet éjjel.
2019. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán 2-3 hetesen csináltak ilyen napszakcserét, akkor pár nap alatt sikerült visszafordítani leginkább azzal, hogy sötét volt, nem szóltam hozzájuk, csak elláttam őket, szóval rájöttek, hogy nincs semmi szórakoztató, de minden oké, megvagyok. (Ettől még az egyik kb. oviig sokszor kelt.) Ha nálatok ez ilyen sok ideje tart, bármit is próbálsz, biztos nem egyik napról a másikra fog változni, szerintem minimum két hétig ki kéne tartanod valami koncepció mellett. Arra ne számíts, hogy létezik valami csodamódszer, amitől majd átaludja az éjszakát, ha még nem érett rá, de az egy jó cél szerintem, hogy ilyenkor csönd legyen és példátokat követve dolgozzék ő is a visszaalváson. Azt csak te tudod kikísérletezni, hogy amikor kel, akkor a közelséged kell neki, hogy megnyugodjon, vagy pont jobban felkelted, így inkább bőszen alvást érdemes tettetned. Illetve napközben meg ami még a legjobban bevált nekünk a sokat kelősnél, az a kettő helyett egy alvás kb. egy éves kortól és még délután is egy nagy adag friss levegőn való mozgás.
2019. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!