Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha rajtam alszik el, Teljesen...

Ha rajtam alszik el, Teljesen mindegy hogy beteszem e a kiságyba, mert amíg fel nem kel addig azt hiszi hogy rajtam van, igaz? Ennyi erővel rajtam is maradhat, úgy biztos többet alszik, nem? (2.5hós)

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Van gyerek, akit le lehet tenni, es van, akit nehezebb, az enyem csak rajtam aludt hosszan, 2-3 orakat nappal, ha letettem, 5 percen belul ebredt.
2019. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nálam többet aludt úgy ennyi idősen ha rajtam aludt Napközben általában úgy altattam. Ha van időd és energiád rá akkor altasd magadon. Nem fogja megszokni, mert az én babám most 6 hónapos és már egyáltalán nem akar/tud rajtam aludni.
2019. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 közepessüti65 ***** válasza:
30%
Babafüggő. Ha rajtad többet alszik mint a kiságyban, inkább altasd magadon, minthogy kialvatlan legyen. Fontos a fejlődéshez az alvás.
2019. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Gyerekfüggő. A nagy csak rajtam aludt hosszan nap közben ejjel viszont az ágyában. A kicsit le tudom tenni mert hisszabb ideig alszik ugy is.
2019. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked mindegy? :)

Azért szokás megpróbálni letenni, hogy az anya is ki tudja pihenni magát. Nekem bizony nem volt kényelmes, ha rajtam aludt, egyáltalán nem tudtam pihenni. Ha te igen... a gyereknek biztos nem baj.

2019. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En nagyon szerettem, hogy rajtam szuszogott, kendoben altattam magamon, igy csinalni is tudtam kozben szinte barmit, es igy aludt jo nagyokat. Sosem aludt napkozben igazan jokat, ha nem rajtam aludt, kialvatlanul, nyugosen ebredt. Kb. 40 percenkent, mikor veget ert egy alvasciklusa, konnyen vissza tudott aludni, ha rajtam volt, igy 2-3 ora is osszejott, mig leteve felebredt sokszor 40 perc utan, nem tudott visszaaludni. Ejjel leteve aludt.
2019. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy csinálod ahogy csak szeretnéd de a kislányomat miután 6 hónapos korában nem tettem le 2 hétig alig lehetett leszoktatni erről annyira hozzászokott. Csak rajtunk volt hajlandó aludni és ahogy letettük kipattant a szeme és ordított, ha mégis elaludt egy óra múlva amikor leesett neki, hogy az ágyában van ébredt éjszaka is. Horror volt, alig bírtuk visszaszoktatni az ágyban alvásra...
2019. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg baba függő.

Az én babáim nem igényeltek ilyet, szerették rajtam aludni de simán letettem őket, ha addig mást szerettem volna tenni-venni! :)

Viszont barátnőm kislányát át nem lehet verni.. Babakocsiban esetleg, ha elalszik ott tud aludni 2 órát egyben az anyja nélkül de mozognia kell a kocsinak. :D

Most vettek egy indigó hintat (adamo szerű) és úgy néz ki ez kezd bevalni.

2019. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!