Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » "Valami otlet arra, hogy hogy...

"Valami otlet arra, hogy hogy szoktassam ra a 10 hetes anyatejen elo babamat, hogy aludjon tobbet ejszaka es ne 3 orankent egyen mint nappal? "

Figyelt kérdés

Ez másnak a kérdése. Én csak annyival egészíten3m ki hogy az enyém nem enni kel fel.

Legtöbbször mellettem alszik és egyszer csak elkezd mocorogni. Én berögzülten tolom a cicit a szájába de sokszor el sem akarja fogadni. A hasa kelti fel két és fél óránként. Ha még enne megértem, de nem eszik mikor felkel.


2019. febr. 1. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Na most akkor enni kel fel vagy sem? A kérdés meg a leírás tök ellentétes.


Hasfájásra felkelhet vagy a pukik miatt, puffadás miatt is, ha nem azért mert éhes. Lehet zajra felriad vagy azért mert épp nézelődni akar.

Ki kell deríteni miért ébred fel, az is lehet hogy így van "beállítva".


Ha nem sír amikor felébred akkor hagyd, majd visszaalszik.


Enyém is 3 óránként kel fel, ebből egyszer eszik a többi inkább nézelődés, játszás. De én ebből nem csinálok problémát, egyszer majd csak végigalussza az éjjelt.


Enyém 12 hetes.

2019. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Mit vársz egy 10 hetes babatol? Hogy átaludja az éjszakát? Komolyan nem értem ez a sokadik ilyen kérdés.. Igen van aki alszik egész éjjel, de ezt nem várható el és nem szoktathatod rá. Ha képes lesz rá majd alszik egész éjjel.
2019. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

" Valami otlet arra, hogy hogy szoktassam ra a 10 hetes anyatejen elo babamat, hogy aludjon tobbet ejszaka es ne 3 orankent keljen? "


Kettes igy jobb?

2019. febr. 1. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktatás kérdése. Az én lányom is 10 hetes, este degeszre eszi magát anyatejjel mégis felkel 3-4 óránként. Első babám tápszeres volt, ő 8 hetes kora után átaludta az éjszakákat. Lehet a tápszer miatt, de lehet hogy ez babafüggő.
2019. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babafüggő, az enyém tápszeres mégsem alszik 4 óránál többet.
2019. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Coffelia ***** válasza:
54%

Evolúciós és biológiai okai vannak annqk, hogy a babák nagy része gyakran ébred éjszaka. Fogadd el, hogy az ő életében ez a szükséges és a normális. Javaslom ezt a cikket elolvasni:

[link]

2019. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!