Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos kisfiam 6 hónapos...

Pannaemese kérdése:

11 hónapos kisfiam 6 hónapos kora óta külön szobában alszik. Az esetek 85%-ban nem ébred éjjel. Mostanában viszont nèha igen ès szeretnèk az ő szobájában aludni, vele. Vajon, működne?

Figyelt kérdés
A probléma csak az, hogy megszokta egyedül ès ha lefekszem mellé azt hiszi játszunk. Jó ötlet lenne vele aludnom, vagy ártanèk vele szerintetek? Sokaktól hallom, hogy olyan jó együtt. Èn is vágyom rá.
2019. febr. 13. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem ébred és jól elvan, akkor ne szoktasd rá. A soraidból úgy érzem, hogy nem is az ő igénye az együtt alvás, hanem a tied. Nem hiszem, hogy direkt ártanál vele a gyereknek, de ha rászokik, akkor onnantól minden este úgy lesz és nem csak akkor amikor neked jól esik. Amúgy én nem ítéllek el bármit is választasz, csak nem értem, hogy miért variálnál az alváson egy jól alvó babával.
2019. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy megromoljon a kapcsolatod a pároddal, akkor hajrá, párod helyett aludj a babával!
2019. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha napközben aludnal vele? Akkor megvan az osszebujas és te is pihensz vele 😊
2019. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát hallod:)

Ha nem ébred és ha eddig egyedül aludt biztos nem szoktatnám rá az együtt alvásra.15 hónapos a fiam, olyan rengetegszer kelt, hogy én átköltöztem hozzá vele alszom, de most már nagyon örülnék ha végre az apjával is többször aludhatnék és főleg ébredés nélkül:D

2019. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van, jól van ez így. Csak kb. mindenkitől az együtt alvást hallom ès nem szeretnèm, ha neki rossz lenne egyedül. Gondolom ő is èbred, csak segítsèg nèlkül visszaalszik a legtöbbször.
2019. febr. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!