Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszakára mibe öltöztetitek a...

Theressita kérdése:

Éjszakára mibe öltöztetitek a babát 20-21 fokban? Ha body van rajta, rövid vagy hosszú? Milyen vastag hálózsák?

Figyelt kérdés
5 hónapos fiamat hosszú ujjú bodyba, hosszú rugdalózóba öltöztetem mostanában, plusz hálózsák. De azt hol vékonyabbat, hol vastagabbat. Folyton agyalok, nem fázik e, de melege se legyen...

2019. febr. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ejjel nalunk 19 fok van es hosszu ujju bodyt es 2,5 tog-os ujjatpan halozsakot adok a legkisebb fiamra (3 honapos mult). Ha nem halozsakban alszik, akkor rovud ujju bodyt es pamut rugdalozot kap, valamint babapleddel egy retegben betakarom.

Az elejetol igy alszik, nem fazik es melege sincs.

2019. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos kislányomat rövid ujjú body + pamut rugiba öltöztetem; hozzá közepes vastagságú, ujjatlan hálózsákja van.
2019. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor valószínüleg jól sejtem, hogy kissé túlöltöztetem. Csak hát abból indultam ki, hogy én nagyon fázós vagyok...😊
2019. febr. 15. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Túlfűtöd, nem tudja leadni a hőt, ez a bölcsőhalál legnagyobb kockázata! 20- 21 fok eleve több mint ami kellene , 18-20 az ideális hosszú body és 2.5 tog hálózsák bőven elég!


Sok Külföldi táblázat van az interneten hogy is kellene öltöztetni a babát írja. Itt van egy közülük:


[link]


Magyar gyerekeknek köztudottan nagyon rossz az immunrendszere, folyamatosan betegek , ez a csecsemőkori túlöltöztetéssek kezdődik.

Ahol én élek szinte ismeretlen fogalom, hogy a gyerekek hiányoznak az bölcsödéből , óvodából, iskolából betegség miatt.

2019. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én először mindig a rugit választom ki, és annak alapján döntöm el hogy a body rövid vagy hosszú ujjú legyen. Egy vastagabb rugdalozó alá nem adok hosszú ujjú bodyt. Plusz takaró, bár ez alól mindig kimászik, szóval olyan mintha nem is lenne.
2019. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm. Akkor modt este megpróbálom vékonyabban öltöztetni. Még egy kérdés: Szerintetek ha fázna, biztosan felébred és jelzi?
2019. febr. 15. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a tarkóját érintsem meg és abból biztosra lehet tudni ha fázik vagy melege van. De általában jeleznek is.
2019. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos baba, 21 fokos szoba :) Hosszú ujjú pamut rugi van rajta és vékony ujjatlan pamut hálózsák.
2019. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, pizsirugi és közepes hálózsák van a fiamon, 19-20 fok van a hálóban.
2019. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!