Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki az aki egy szobában alszik...

Ki az aki egy szobában alszik a kicsivel és a naggyal is? Es mukodik is?! Hogyan altatjatok oket? Egyszerre, kulon, stb!?

Figyelt kérdés
Újszülött és 18 hónapos babákról van szó. A lakás adottságai miatt lenne így az alvás. 2 szobank van, az egyik pedig nappalikent mukodik. Ott alszik apuka, aki horkol es akitol en nem tudok aludni, plusz a nagy is felkel ra.
2019. febr. 17. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Apukát kitenni a nappaliba
2019. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj , de miért kell 2 gyereket vállalni ha ekkora lakásban éltek ? És nem tudjatok nekik biztosítani a külön szobákat .
2019. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben megoldanám apuka horkolását... aztán anyuka rs apuka egy szoba, babák egy szoba
2019. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Én erre biztos nem vállaltam volna két gyereket. Így hogy azt Sem tudod hova rakd öket, neharagudj, de minek?
2019. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez komoly emberek?! Ne vallaljon gyereket aki 2 szobas lakasba lakik?!! Remelem, akik ezeket a valaszokat irtak tukorbe neznek es nagyon elszegyenlik magukat.
2019. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem is értem régen hogy mertek szoba-konyhás házakba 4-5gyereket szülni?! Szörnyű! :D

Ha abban az időben is így gondolkodtak volna mint pár kedves hozzászóló......vicc

Szerintem megoldható, nyilván lesznek nehézségek mikor egyik felébreszti a másikat,de idővel összecsiszolódnak.

Vagy a horkolást valahogy megszüntetve,apa aludhatna a nagyobbal.

2019. febr. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezen ne izgulj! Hugoméknál szintén ekkora a korkülönbség , van mindenkinek saját szobája még is együtt alszanak a gyerekek anyával. A nagyobb nagyon jó alvó, soha nem ébredt fel a kicsi miatt éjjel. A kicsi viszont nagyon rosszul alszik, ezért anyuka ment át, hogy apuka tudjon pihenni. Ma már 8 és 9 éves nagylányok, szóval anyuka nem alszik már velük, de a külön szobát még mindig nem szeretnék. Üresen áll.
2019. febr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Nos a "nagy"lányom többnyire még mindig nálunk köt ki éjszaka (átjön), így gyakorlatilag olyan, mintha egy szobánk lenne, de az altatás külön megy.

Férjem a nagyot, én a kicsit, külön szobában. A kicsi velünk alszik (kiságyban).


Ez a nappalis téma meg röhej. Kedves sznobok! A nappalira csak nappal van szükség, nem? Akkor nem mindegy, hogy éjjel alszik-e ott valaki?

2019. febr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is két szobánk van (egyelőre, épp nagyobb házat keresünk, nem kell megkövezni, meg minekvállaltálkettőt stb), és ugyanígy használjuk, egy nappali egy háló. Mondjuk mi saját döntésből is alszunk együtt, mert így látjuk jónak, meg apa is velünk alszik. Simán működik, általában igyekszem a kicsit előbb lerakni, és utána megyünk a naggyal, de volt már fordítva meg egyszerre is. Pl kicsi szopizik, nagy mellém bújva, énekelek neki közben. Vagy valamelyiket apa altatja (ha nem ügyeletes, mert akkor egyedül vagyok velük). Igaz, nálunk nagyobb a korkülönbség, 3,5 év, így a nagy rugalmasabb már. De meg lehet oldani azért sztem.
2019. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!