Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért rajtunk alszik jót a baba?

Miért rajtunk alszik jót a baba?

Figyelt kérdés

3 hónapos babánk rajtunk órákat képes aludni napközben. Ha elalvás után letesszük, elég hamar, kb 30-40 perc után ébred és csak ritkán tud visszaaludni. Ha rajtunk alszik, simán visszaalszik.


Hogyan lehetne elérni nála, hogy az ágyában is ilyen hosszan tudjon aludni?


(Éjszaka alszik, többször végigaludta már az éjszakát)


Imádom, ahogy rajtunk alszik, de a néhány óra alatt főzni / takarítani is lehetne néha. :-)


2019. febr. 20. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Követem, csak a miénk 1 hónapos :D
2019. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként a szívdobogásra és a test melegre gondolok. Én is jókat aludtam a gyerekkel.
2019. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk is ez van. 4 hónapos...
2019. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt diktálja a termeszetes életösztön. Tudja hogy így van biztonságban. Plusz érzi az illatod, és hallja a szivverésed, na és a testi melegség.
2019. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész esdigi életében a szívverésedet hallgatta. Ez ad neki biztonságot, hiszen ismerős a környezet. 😊
2019. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Az en babam is ezt csinalta , en meg imadtam :)

Mindazokert csinalja amit az elobbiek mondtak

Biztonsagban erzi magat , szivhang miatt , es a fincsi meleg miatt amit a tested araszt , osztonosen bujik.

Az en kislanyom 2 eves elmult de a mai napig imad rajtam fekudni , teljes egeszeben !

2019. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

6-os vagyok

bocsi de a masodik kerdesedre nem tudom a valaszt , hogy hogyan lehetne elerni nala az agyban alvast...

Nekem azt mondtak, hogy a legelejen elrontottam amikor mindig felvettem ha sirt es sokaig nem tettem le.

2019. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 nem rontottál el semmit! 😊 Csak kiszolgáltad az alapvető szükségleteit. El lehet bagateleziálni, de ha egy csecsemőnek ez szükséglete, akkor nem szabad fél válláról venni. Ha valaki babája ezt nem igényli az szerencse.


Az enyém is nagyon igényli és én is hagyom. Imádom ahogy rajtam szuszog. Anyám szerint is elrontom.. De nem érdekel mit gondol.

2019. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!