Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti használtatok babafészket?...

Ti használtatok babafészket? Szerette a baba? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Első baba, nulla tapasztalat :) Igyekszünk okosan és praktikusan berendezni a kiságyat. Áprilisban fog születni majd.

Minden tanácsot köszönök!


2019. febr. 24. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ahol én élek, veszélyesnek tartják, nem ajánlják (uk).
2019. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azmiaz?
2019. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Le fognak pontozni mert: “veszélyes”, “drága és felesleges”, “nem lehet sokáig használni”. Mondják akiknek a többsége nem is használt ilyet.

Nekünk van és nagyon szeretjük. Mi egy nagyobbat vettünk a kisfiunknak ( [link] ) és a mai napig használjuk pedig most lesz 1 éves. Kókuszmatrac az alja amit bármikor ki lehet venni így a huzat külön mosható. Légzésfigyelőt lehet tenni alá. Szuper volt amikor kicsi volt a baba mert mindig mellettem aludt benne a kanapén a nappaliban. Ha elaludt benne nagyon könnyű volt vele úgy átvinni a kiságyába, hogy ne keljen fel. Ha köztünk aludt valamiért is volt egy saját kis helye és nem tudtunk sem ráfeküdni sem a takarót ráhúzni. Most már ki kellett nyitni a végét és úgy alszik benne hogy a szélét párnának használja, ölelgeti éjjel. Ha mentünk a nagyszülőkhöz vittük a fészket így akkor is volt valami ami a sajátja így nyugodtan aludt mindenhol. Az elején kiságyszűkítőnek is szuper volt.

Én csak ajánlani tudom, nekünk csak pozitív tapasztalatunk van vele, nagyon praktikus holmi és egyáltalán nem veszélyes de legalábbis nekünk nem volt vele soha gondunk főleg, hogy a légzésfigyelő működik alatta és a kókuszmatrac kemény felület így a baba nem tudja belefurni az orrát. Amit javaslok az az, hogy ne ilyen nagyon párnázott szűk fészket vegyetek mert az veszélyes is lehet és hamar ki is növi a baba. Ha van rá lehetőség akkor amúgy az XXL méretű a legjobb, az nagyon sokáig használható de az mondjuk drágább is.

2019. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3as válaszolóval.. Nagyon jó dolog,a kislányom nagyon szeretett benne aludni.
2019. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szerette, bár nem sokáig használtuk, mert hamar kinőtte. A kiságyba nem raktam be, inkább a nappaliban a kanapén aludt benne, vagy ha nagyszülőkhöz mentünk. Mi egyébként kaptuk.
2019. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Most néztem meg, hogy mi az. Ha tudtam volna, hogy létezik, vettem volna. :) Én a szoptatós párnát raktam köré ugyanígy.
2019. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindent megvettünk, amit baba-téren lehet, de ezt az egyet pont nem. Nem láttam értelmét, és a hiányát sem éreztem soha.
2019. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem tudtam róla. Pedig szinte mindent összevásároltunk szóval lehet, hogy vettem volna.

Igaz nappal ha nem franciaágyon mellettem, akkor mózesben tudott csak aludni, szóval nem kizárt, hogy szerette volna a baba.


Éjszakára mondjuk tuti nem mertem volna.

2019. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,nagyon szereti. Első éjjel itthon nem tettük bele,csak úgy a kiságyba minden nélkül. Álmában addig kúszott,amíg el nem érte a fejével az ágy végét. Még jó,hogy ott volt a rácsvédő.Azóta csak abban alszik.
2019. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!