Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány hónapos koráig altattátok...

Hány hónapos koráig altattátok babátokat bölcsőben? Eddig takaróval takartam, félek a nagyobb ágyban lerúgja magáról de nincs hozzászokva a hálózsákhoz. Nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem altattam bölcsőben,de a hálózsákot mi sem tudtuk használni. Szóval maradt a takaró. Viszont attól kezdve,h elkezdett mászni,ülni,felállni,már mindig lekerült róla. Most már 16 hónapos,de amikor éjjel ránézek,néha be kell újra takargatni. Mist a téli időszakban is emiatt éjjelre adok rá zoknit,vagy kezes-lábast.
2019. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Este adtam ra meg egy reteget, attol fuggoen, milyen ido volt a szobaban, igy sokaig nem volt rajta se takaro, se halozsak.
2019. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Bölcsőt nem használtunk.

Próbáld ki, hogy plüss rugiban altatod, az elég meleg, harisnyát, hosszú ujjú bodyt is adhatsz alá, úgy valószínűleg nem fog fázni.

2019. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!