Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A ti babátok is nehezen...

A ti babátok is nehezen alszik el nappal 4hónaposan?

Figyelt kérdés
Álmosságnak,fáradtságnak jelét nem mutatja,egyszer csak mosolyból átvált nyűgösségre.Altatom, ringatva,sötétítve a szobájában,majd még ébren lerakom,cumi-takaró. Van mikor egyből elalszik és van,hogy úgy ordít mintha nyúzná valaki.Ilyenkor a kiságyon áthajolva hozzábújok+fenékrázás van hogy bejön van hogy szerintem már csak a sírásban fárad el,de mindezt úgy csinálja,hogy ragad le a szeme szóval tuti fáradt,ha ilyenje van akkor ringatás közben is sír.Ha úgy teszem be h nem álmos akkor nem sír,csak feltámaszkodik és beszélget. Próbáltam azt is h időre teszem le,kb 1 óra aktív ébrenlét után mikor még jó kedvű.Ez is egyik nap beválik,másiknap nem. Ezt majd kinövi idővel? Éjszakai alvása redben van. Nappal is kierőszakolok belőle alvásokat ilyen 4×40pereceket kb. Ami normális ha jól tudom. Alvás után sosem kel sírva,mindig csak azt hallom hogy elkezd gagyogni.

2019. márc. 4. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is lassan 4 hós, viszont ő nem alszik el magától, tehát ha ébren teszem le, nem alszik el, el kell ringatni. Változó amúgy, az enyém frontérzékeny, és viszket már az ínye is, ha olyanja van, volt hogy 20 percet aludt egész nap, azt is már, mert elájult. Az ilyen napokon úgy érzem, egész nap altatok :) Ha álmos, akkor nyűgös, semmi nem jó sajnos :( Fejlődnek, nézelődni, mocorogni szeretnének már inkább, mint aludni... Ha délelőtt program van, utána nagyon jókat alszik (ringató pl.), meg persze séta közben a babkocsiban.
2019. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is írtam ma kérdést ugyan ezzel a témával kapcsolatban. Nem sokára lesz 4 hónapos, és olyan nehezen alszik el. Ugyan azt csinálja mint a tiéd, én már megelőzöm ezt és eleve mély alvásban teszem le. Tehát alszik rajtam 20 percet mikor leteszem. Ezzel annyi a gond, hogy max fel óra után felkel
2019. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!