Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Már megint rajtam alszik?

Már megint rajtam alszik?

Figyelt kérdés

Négy hónapos de ujjabban megint csak rajtam tud aludni. Eddig le lehetett tenni, de most vagy óriási kihívás, vagy egyáltalán nem is lehet.


Fogzás nem rég kezdődött, de eddig nem sok jelét adta, legalábbis negatívat nem sokat.


Most már erre rá lehet "szoktatni" igaz? Vagy csak ez megint egy ilyen időszak?


Van olyan amúgy hogy elalszik az ölemben, le akarom tenni (nappal a közös ágyon alszik) felkel, mellé fekszem, megkinalom cicivel de nem tud vissza aludni csak ha ott maradok mellette.


Nagy gond hogy rajtam alszik sokszor? Kicsit aggódok ez a dolog így marad. :(



2019. márc. 8. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gond a rokonok, vedono esetleges riogatasan kivul, hogy SOSE szokik le errol? :D 1,5 eves korig rajtam toltotte a gyerekem a nappali alvasat csatos hordozoban, mert hiaba probaltam letenni, 5 percen belul ebredt. Kaptam mindenfele jotanacsot, csak az ido segitett. Volt szoptatod s hintaszekunk, abba beultem, igy nem terhelt meg a sulya, kozben olvastam. Vegul atszoktunk az agyon alvasra, cicin altattam, es hagytam rajta komfortszopizni, kesobb meg mar az is eleg volt, hogy mellette feludtem, 2 eves kira utan pedig ki is tudtam jonni 30-40 percre. Ejjel aludt mellettem. 3 eves, kulon agyban alszik (nappal mar nem alszik, miota se nem hordozom, se nem szoptatom). Egy nagyon onallo szemelyiseg, ez mar 1 evesen is latszott rajta, szoval csak megcafolni tudok barmilyen ilyen jellegu riogatast. En szerettem ezt az idoszakot, olyankor olvastam, filmet neztem, pihentem, az volt az en-idom, es kozbe. olyan jo volt, hogy ott szuszogott rajtam/mellettem. Ez az idoszak mar nem jon vissza, en igyekeztem kielvezni.
2019. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3,5 hómaposom szintén ilyen mostanában. Napközben még hagyján, de este kimeritő. 2 óránként felkel, amint magam mellől visszacsempészem az ágyába, szinte azonnal felébred. Mióta megszületett még egyszer sem aludta át az éjszakát, de ez a gyakori kelés ez újdonság. Vagy a foga, vagy növ.ugrása van. De az is lehet hogy fogy a tejem, igy nem lakik jól :(
2019. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem hiszem, hogy a tejeddel van gond. Enyém sem aludta még át az éjszakát egyszer sem. Össze teszem a két kezem, ha 3 órát alszik egyhuzamban. A nappalról nem is beszélve. 40 perc a maximum nála. Lehet front van. Nem akarom mindig erre fogni, de olyan hülye az időjárás mostanában. Vagy tényleg a foga. Mi a növekedési ugrást letudtuk 2.5 hónaposan hála az égnek. Kitartást nektek. Remélem javul a helyzet. Azt mondják, egyik pillanatról a másikra, meg tudják változtatni ezeket a dolgokat. Szurkolok. 🤞🤞🤞
2019. márc. 9. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!