Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normalis, ahogy a helyzet van?

Normalis, ahogy a helyzet van?

Figyelt kérdés

Furcsan alszik a babam, legalabbis szerintem. Van alkalom, mikor reggel fel 8kor kel, eszik, fenn van, alszik, de kb fel ora es felkel, kukorekol, aztan deles alvas, es alszik 2 orat, megint kukorekol, van hogy delutan bealszik 10 percre, aztan fenn van estig, de este is kukorekol 8-9-10. Ejszaka erdekes modon, ha 11-es etetesnel elalszik, akkor csak hajnal 4 fele kel, de a nappal eleg furan alakul. Igeny szerint eszik, anyatejes. Es 1 honapos. Ha fenn van altalaban azert nyoszorog, mert keri a cicit, egyebkent jokedvu, csendes baba.

Nalatok hogy alakul/alakult ilyen korban az alvas?


2019. márc. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami hasonló van nálunk is, csak ő 7 hetes. Ő pl küzd az alvás ellen. Lecsukodna a szeme, de már pattan ki, nezelődik. Ringatassal, vagy pihiszékben elalszik, vagy rajtam de van, hogy ugy sem. Nekem azt mondták, normális, nézelődik. Ugyanigy vam egy hosszu alvása vahy 8-2 vagy 7-1 vagy 10-5ig, de nappal kicsiket alszik csak.
2019. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
MI az, hogy "kukorékol"??? Kakas a gyereked vagy mi?
2019. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 valaszolo, koszi, bar este mar nekem nyugos, ezert vagyok tanacstalan hogy valtoztassak..
2019. márc. 10. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Estére nekem is nyügösködik, bár fürdés után meg szokott nyugodni, es akkor kaja van, aztán alvás. Bár nehezen alszik el, nem olyan, mint a nagyobb, akinek kb 2 mp és alszik is. Szeretnék változtatni rajta, de nekem eddig sikertelenek a próbálkozasaim. Majd beáll idővel szerintem. Még én is tapasztalom, mert teljesen az ellentéte a nagyobbnak.

2019. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hónaposan kb egyszerre 1,5 órát tudott ébren lenni nappal és legtöbbször fél órát aludt délután egy nagyobbat. Este 10 fele aludt el majd fél 1 körül hami aztán 6ig alvás. 6 hetesen váltott este úgy hogy 10-fél 7 között végig aludt.
2019. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!