Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos babátok mennyit tud...

4 hónapos babátok mennyit tud fennt lenni aktívan mielőtt túlfáradna?

Figyelt kérdés
Kicsit félek itthonról elmenni vele mondjuk barátnőmhöz,mert ha elfárad nagyon tud ordítani,mintha fájna valamilye,de a szeme már ragad le,és végül el is alszik,de ilyenkor ringatás közben is ordít,és ez kicsit ciki nekem. Nem az h sír,hanem hogy ilyenkor semmi nem használ csak ki kell várni még abbahagyja,de így olyan mintha én béna anya lennék. Ha időre teszem le aludni,vagy a fáradt nézését figyelem akkor is ez van. Kb 1órát bír fennt lenni, majd alszik 30percet és utána megint minden rendben.

2019. márc. 11. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kislányom most 5 hónapos, 4 hónaposan kB. 3 óra fentlét után aludt 1-másfél órát. Ha csak felórát sikerült, akkor később pótolta és aludt egyhuzamban 2-3 órát.
2019. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam is 4 hónapos. Ő is iszonyúan üvölt ha túlfárad. Kb. 2 órát van fenn, ha az evést is beleszámolom. Nappal csak nagy küzdelmek árán alszik el. De ez van, egyszer ez is elmúlik.


Ettől nem vagy rossz anya. Ez természetes.

2019. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem babafüggő. 4 hónapos lesz a lányom, délelőtt 3 órát is ébren van, délután már csak 1-2 ótát, este még ennél is kevesebbet. Figyeld hogy mikor kezd el fáradni,nyűglődni, mikor kezdi el a hisztit, ne várd meg amig túlfárad.
2019. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma,hogy aludt 1 óra hosszat utána bírta másfél órát. De eközben 2szer átfordult hátról hasra,többször oldalra,ami újdonság neki,látszik,hogy nagyon erőlködik. Biztos gyorsabban elfárad emiatt nem?
2019. márc. 11. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen én is ebben reménykedek. Hogy majd ha beindul a nagyobb mozgásfejlődése (kúszás, mászás) akkor majd jobban elfárad és többet alszik nappal. De lehet, hogy rosszul gondolom. Mindenesetre jó lenne!
2019. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2óra ébren lét, 20-30perc alvás
2019. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!