Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam le a tologatás...

Hogy szoktassam le a tologatásról?

Figyelt kérdés

Kisfiam a hónap végén lesz 10 hónapos.

Csak babakocsiban tologatva alszik el és ha elaludt utána tudom betenni a kisagyba.

Ez egy 2 órás mutatvány minden este.

Ha csak beteszem a kisagyba, barmit csinalhatok nem alszik el (ének, simogatás, fenék paskolas, babazene stb). Csak üvölt..addig amíg aztán eldugul az orra és lehet szívni és utána ugyanez folytatódik.

Ugye ez változik idővel?

Most még tudom a mozesben altatni mert még nem mászik csak kúszik de onnantól hogy a mozesbe már nem tudom tenni fogalmam sincs mi lesz :(


2019. márc. 14. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kocsiban is 2 óra, amúgy meg üvölt, nem lehet, hogy nem álmos még? Akkor hiába próbálod bárhogy...
2019. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11 hós, nálunk akkor nehéz az altatás, ha délután is pihent, ha csak 30 percet is, akkor az esti altatási időre nem álmosodik el. Ilyenkor van, hogy egy órát is szenvedünk. Ha csak délben alszik, akkor 10 percen belül kidől.
2019. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem almos ha ket ora alatt alszik el.

Minek kinlodtatni szerencsetlent?

Hidd el, ha almos, elalszik 5 perc alatt !

2019. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Ha csak beteszem a kisagyba, barmit csinalhatok nem alszik el (ének, simogatás, fenék paskolas, babazene stb)."


Édes Istenem, mondd, hogy ez valami vicc! Egy hisztiző gyereket nem simogatni kell, azzal csak még jobban elrontod. Beteszed az ágyába, kimész és becsukod az ajtót.

2019. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!