Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak hason elalvó babátok...

Csak hason elalvó babátok mikor aludt el hanyatt vagy oldalt is?

Figyelt kérdés
5hónapos babám csak hason alszik el,kivéve a babakocsiban,ott kénytelen hanyatt. Már forog amúgy, álmában is foroghat? Vagy akkor mindig felébred és vissza kell fordítanom,hogy vissza tudjon aludni? Vagy ha magától csinálja úgy is tud majd aludni?

2019. ápr. 4. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magától megfordul, és tud oda vissza, jó eséllyel nem ébred fel. Csak azt veszed ézre reggel hogy másképp fekzik. Nlunk ez sose volt ébredési ok.
2019. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem alszik háton

Most 10 hónaposan babakocsiban fél ülô helyzetben


Kicsinek nem aludt rla babakocsiban.


Időnként az oldalára fordu,l de hason alszik még mindig

( én is egyébként)


Más: hurciban függőleges helyzetben is alszik

2019. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8hónaposan. Eddig csak hason, mostanában állandóan átfordul és nem ébred rá.
2019. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam, amikor megtanult forogni 4-5hónaposan volt hogy felébredt rá, hogy már nem a hasán volt. Visszafordítottam és aludt tovább. Már néhány hónapja úgy alszik el, hogy hasra fekszik és jobbra-balra gurul az ágyban, ezzel altatja magát, de már 7-8hónapos kora óta nem kelti az fel, hogy nem a hasán van.
2019. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!