Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 éves kislányom egy plüssmala...

8 éves kislányom egy plüssmalaccal alszik csak jól, több helyről is megkaptam már, hogy azonnal váljak meg tőle, mert ez szörnyen gáz?

Figyelt kérdés

A malac szerencsére mosható, és ezért hetente ki is mosom. Viszont állandóan kapom az ívet, hogy vegyem el tőle, mert minek az, csak kicsúfolják majd érte. Hozzáteszem, hogy minden barátnője tud a malacról, és más lányoknak is van ez-az az ágyukban alvásnál.


Miért kell ebből ekkora problémát csinálni?



2019. ápr. 7. 16:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass másokra. Majd ha a lányod úgy dönt, hogy most már nem kell alvós akkor nem fog azzal aludni. De addig felesleges elvenni tőle.
2019. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora butaság... Miért lenne gáz az alvós állatka?
2019. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nincs ezzel semmi gond. Az én 8 éves fiam is plüssel alszik, csak neki macija van. Kisgyerekekről beszélünk könyörgöm, ez teljesen normális.
2019. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Még 25 évesen is plüssökkel volt tele az ágyam. Azokkal aludtam. Nagy cucc!

Ha őt megnyugtatja, biztonságat ad neki, vagy csak jól esik hozzá bújnia, aludjon vele!

2019. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A 22 éves lányom, ha jön haza az albiból, hozza a plüssét meg a kispárnáját :) Na és?
2019. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 13 éves, és még mindig megvan a tigris, amivel kicsi kora óta alszik. Én meg 41 vagyok, és a rendes párnám mellett van egy kicsi párnám, ami mindig mellettem van, és néha szorongatom, ha nem tudok elaludni.
2019. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok es csak az en jo öreg kisparnammal es az angry bird os parnammal alszok igazán jót. Úgyhogy Hülyeség, el ne vedd tőle 😁
2019. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem tudom elképzelni ezt a párbeszédet? Tehát, mész az utcán találkozol valakivel és közlöd hogy mivel alszik a lányod? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
2019. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Csaladtagok szoktak engem es a lanyom is zaklatni ezzel, de ma kicsit elmergesedett a hangulat es kiosztottam rendesen az illetot. Aztan irtam ki a kerdest.
2019. ápr. 7. 16:56
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell elmondani barkinek is hogy mivel alszik a lanyod ? Ratok tartozik, nem ?
2019. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!