Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan vegyem rá, hogy nappal...

Hogyan vegyem rá, hogy nappal is a kiságyban aludjon? Írnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Kisfiam este nagyon szépen elalszik a kiságyban mindenféle segítség nélkül. Ezért nem értem, hogy nappal miért nem marad meg benne. Már ha beleteszem üvölt. Ha akkor teszem bele mikor már alszik, akkor rögtön vagy kb. 5 perc múlva ébred.


Próbáltam a beteszem-kiveszem és megnyugtatom-visszateszem módszert. Nem vált be.


Próbáltam altató zenét, éneklést, sötétítést, hát simogatást, hajszárítót és ezek kombinációit is.


Van valakinek valami jó ötlete?


2019. ápr. 9. 18:52
 1/2 Fere82 válasza:
Felesleges erőltetni. Ha babakocsiban alszik el, mi ott hagyjuk. Amikor a francia ágyon, akkor ott maradt. Amúgy a gyerkőcöknél van valami vízszint érzékelő, mert amint letettük mi is nagyot, már ébredt is. A kicsit sokszor napközben kicsit tologatjuk a babakocsiban és elalszik. Szerintem nem kell görcsölni, ha nem a kiságyban alszik napközben. Esetleg próbáld meg máshova tenni. A kislányom utált pl áthidaló szekrény alatt aludni. A kisfiamnak kellett összetekert takaróból babakuckót csinálni és úgy nagyon jól elvan.
2019. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8 hós babám nekem is napközben a melykocsiban alszik, csak lassan kinövi. Addig kihasznalom ezt az időt mert utana én se tudom, h lesz(habár van ismerősöm, aki azt mondta, h ő is épp így volt vele, de utána a sportkocsiban altatta nappal, de én abban már nem szeretnem, ha csak nem sétálni fogunk). Elejétől kezdve sokszor probaltuk "leteszem és alszik" módszert, de nem vált be, sikítva uvoltott. Este nincs gond az altatás sál, kiságyban alszik. Próbáltam épp úgy altatni nappal is,de úgy csak fél órát aludt, a kocsiban pedig alszik 3at.Ha rajossz valami jó ötletre, kérlek szólj, szívesen elfogadom. 😉
2019. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!