Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

8 hónapos kisfiam, aki egyébként elég rossz alvó, pár napja elég jól alszik. Az éjszakát majdnem végigalussza, elalszik néha az etetőben, reggel nem nyűgösködik, hanem van, hogy vissza is alszik. Ez így normális?

Tudom, inkább örüljek :D de ilyen hirtelen változhat ez a dolog? Vagy most állt be végre az alvása? Eddig éjjel többször kelt, napközben csak ölben alszik, nyűgösködik reggel az ébredésnél stb...

Keress kérdéseket hasonló témákban: alvás, baba, aluszékony

ápr. 15. 07:26  Privát üzenet  

A válasz

Normális. Pillanatok alatt változhat minden. Bár velünk a fordítottja történt.😢

Lehet, hogy többet mozog és jobban elfárad? Vagy kijött egy foga ami eddig zavarta? De az is lehet, hogy nincs különösebb oka.

Örülj neki és használd ki, mert ki tudja meddig tart!😊

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 15. 08:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen most pár napja mászik négykézláb plusz próbál mindenhol felállni. Sikerül is neki sokszor. Foggal mindig küzdünk... az folyamatos :D akkor ez lehet az ok...

# 2/2Időpont ápr. 15. 08:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
15. èn nem vàrom ma reggel csinaltam egy tesztet, mert nagyon fajnak a melleim. Ilyen lett. Normalis h meg ennyire halvany?
A pozitív lh teszt utáni reggel alacsony hőmérséklettel ébredtem. Kora délután volt az lh csúcs tegnap. Ez normális? Arra számítottam, hogy ma már emelkedik a hőm.
34 hetes kismama vagyok, reggel óta izomláz szerű érzés van a hasamban, ez normális?
Normális, hogy az alig 2 hónapos kislányom reggel 10 óra óta összesen kb 3 órát aludt?
Normális, h 11 hós babám este fél nyolc vagy nyolctól reggel fél 10- 10-ig alszik? Egyszer felkel 4-kor enni és alszik tovább. Viszont Napközben csak egyszer alszik egy vagy másfél órát.
Ha este fél nyolckor lerakom a 3 hónapos babámat aludni, és reggel negyed 10-kor úgy kell kelteni az szerintetek normális? A héten még minden nap keltenem kellett reggel.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!