Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek hogyan alszik el 1,5...

Kinek hogyan alszik el 1,5 vagy 2 éves gyereke? Enyém 1 éves koráig (sajnos) cicin aludt el mostanában vagy elringatom vagy babakocsi de abba nem sokáig fog elférni.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Apukája ő és én osszebujunk hárman, ő irányítja ki kinek ad puszit. Utána megy az agyaba és egyedül alszik.


Ő már kicsinek is egyedül aludt, nem igényelte a ringatast, cicin is csak pár alkalommal aludt el

2019. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehezen. Izgett-mozgott, nem is tunt faradtnak, ezert beraktam a csatos hordozoba, es beultem vele a szoptatosfotelbe, kozben enekeltem neki, vagy olvastam. Leteve probaltuk termeszetesen rengetegszer, akkor 40 percig lehetett hajkuraszni, mire egy kicsit nyugton maradt, es talan vegre elaludt. Akkor oldodott meg a helyzet, mikor 2,5 evesen mar a bolcsiben sem altattak, mert nem akart. Onnantol este eloszor 6-kor, majd mostmar 8-kor 5-10 perc alatt elalszik az idokozben kapott sajat agyaban, mikozben en vagy a ferjem az agyon fekszunk, amihez az o agya van tolva, es varjuk, hogy elaludjon. Kozben ket alvoallatkat fog, meg a feje kore feltekertem babafeszekszeruen egy pledet, ami plusz biztonsagerzetet ad neki.
2019. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sokáig ringatva aludt el,aztán egyedül,de most január véfe felé beteg volt,azóta köztünk alszik el,majd átrakom a kiságyba.
2019. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére egyedül. Fürdés után nálunk már nyugi van. Szinte rögtön utána beraktam a kiságyba, néha kicsit kellett simogatni a hátát, de ezt nem mindig igényelte, elköszöntem és otthagytam, max 10 perc múlva el is aludt.

Most 2,5 éves, már kapott nagylányos ágyat, most úgy van, hogy fürdés után befekszek mellé az ágyba, mesélek 1-2 mesét, picit simogatom, de nem várom meg, hogy elaludjon, megszeretgetjük egymást, picit bújunk, utána elköszönünk és otthagyom.

2019. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Le feküdtünk az ágyba és aludtunk. Együtt... Hát ez sem volt túl jó megoldás, mert 5eves és már igen szűkös a hely, viszont a mi agyunkat gondolja a sajátjának. Azt mondta a felesége is velünk fog aludni... :) hurrá...
2019. ápr. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta leesésgátlós ágya van, elég mellé leülni. Azelőtt nagyrészt babakocsi volt elalváshoz. 15 hónaposan kapta.
2019. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melléültem,ccssss cssss... simogattam a homlokát,míg el nem aludt.
2019. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért kérdeztem mert 13 hónapos koráig cicin aludt, tervezzük a kistesot addigra ő kb 2 éves lesz meglátjuk fog e addig változni.
2019. ápr. 18. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
3 evesen mar ugyan kismotorral, meg setalva jon, de viszem a babakocsit, ha almos, akkor el tudjon nap kozben aludni benne. Meg belefer (Hauck Neo Citi II 3 kereku, felhajthato labtartoval.
2019. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg szopizott, addig cicin aludt el, aztán azt lecserélte cumisüvegre. Volt egy idő, hogy ez már nem volt elég, onnantól simiztem. Most újra belealszik az ivásba. Mindig ő alakította magának, mikor mire volt igénye én alkalmazkodtam hozzá.
2019. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!