Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek a a babája egyedül...

Akinek a a babája egyedül alszik el, az azt jelenti hogy azonnal becsukja a szemét éa kész?

Figyelt kérdés
Szóval nem is nyekereg,sírdogál? Semmi?Enyémet a kiságyában altatom,de kell neki dúdolás és fenék paskolás egy kis ideig. Ha ezt nem csinálom, nyekereg,forgolódik,kiveszi a cumit akkor sír,pedig a szeme csukva így nem akarnám otthagyni,hogy "aludj egyedül"

2019. ápr. 27. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

A nagy 8 hónapos kora óta alszik el egyedül. Amikor szólok, hogy alvásidő van, hoz egy mesekönyvet, olvasok, aztán bekapcsolom a zenélős plüssöt, beteszem őt az ágyba, otthagyom, játszik, dumál, aztán lefekszik és elalszik. Hol 5 perc, hol fél óra, de olyankor már nincs szüksége rám.


A kicsi mindig is egyedül aludt el, őt szopi után büfiztetem, aztán beteszem az ágyba hasra (csak így tud aludni), megsimogatom a hátát, neki is zenét kapcsolok és otthagyom. 5 percalatt elalszik, addig nézelődik.

2019. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Amikor a kislányom tápszeres lett 8 hónaposan akkor kezdett el egyedül elaludni. Odaadjuk a cumisüvegét és álomba hamizza magát. Előtte is cicin aludt el csak sokszor felkelt arra amikor leraktam. 2 nap alatt átszokott erre. Ő nem igényli az együtt alvást egyáltalán meg a társaságot sem; délután is csak beteszem az ágyikójába és addig játszik amíg egyszercsak látom a kamerán, hogy kidőlt. Sosem sír vagy nyekereg, ha hív akkor azonnal megyek hozzá de ilyen nagyon ritkán van.
2019. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Születése óta egyedül alszik el. Berakom a kiságyba, bekapcsolom a kis zenéjét (fél óra múlva kikapcsol), megkapja a cumit (csak elalváshoz kell), az alvós nyuszit, aztán kimegyek a szobájából.

Ha nagyon fáradt, 10 percen belül elalszik, de néha megesik, hogy egy órán át ébren van még. Ilyenkor csendben van, picit mocorog, forgolódik, simogatja a nyusziját, aztán egyszer csak bumm, bealszik. A kiságya be van kamerázva, szóval látom őt, illetve hallanám is, ha gond van, de nem szokott lenni. A testkontaktust nem nagyon igényli sajnos, a jelenlétünk pedig zavarná az elalvásban.

Egy hónapja volt másfél éves a kislányom.

2019. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Valamikor elalszik egyedül is, kimegyek a szobából de legtöbbször az esti altatás nálunk rituálé 😄 én pl kimondottan szeretem, lehet jobban hiányozna nekem mint neki 😄

Eszik, látom, hogy elálmosodik. Beteszem a kiságyba, megfogom a kezétvagy simogatom a buksiját , odaadom a cumiját és egy 10-15perc alatt elalszik.

2019. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Azt elfelejtettem hozzáfűzni, hogy 2hónapos.
2019. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen, úgy alszik el, ahogy írtad, berakjuk az ágyba, kicsit fúrja a fejét az alvós kendőjébe, aztán elalszik, újszülött kora óta ilyen, de azt hiszem ez ritka mázli lehet.
2019. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Este eszik, büfizik, kb 3 percet foegatja a fejet, mig megtalaljay hogy jo es alszik is. Nem nyoszorog, max nyog egy parat.
2019. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Na látom megérkeztek a 10 éves korig együttalvók vagy az irigykedők (vagy a kettő egyben 😏). 😅
2019. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó válasz...mi akart lenni?😂😅

Az esti elalvás nálunk is gyorsan megy,elfelejtettem írni,hogy a nappali elalvásra jellemző nálunk hogy nehezebben megy. Még nincs fél éves. 8hós korukra ilyen sokat fejlődnek,hogy ő hoz mesekönyvet? 😯

2019. ápr. 27. 18:29
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk elég régóta egyedül alszik. Tehát nem kell ringatnom, járkálnom vele stb. Ezt azt jelenti hogy be teszem a kiságyba elbúcsúzom megpuszilgatom, kimegyek, és ő meg egy darabig hancúrozik magának, pl plüss játékokkal játszik az ágyában aztán egy idő után kidől :D ezt csinálja délben is, este is, este annyi különbséggel hogy a szobában kell lennie vagy nekem vagy az apjának, olyankor sötétben fél egyedül. De ennyi csak bent kell lennünk, és ugyanúgy hancúrozik egy kört a játékaival majd elalszik. Ezt kb egy éves kora óta.
2019. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!