Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

Van, akinek 18 hónapos kortól is 2x alszik nappal a gyerek?

máj. 2. 04:40  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem igen, 20 hós.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 2. 05:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És hogy keltek reggel, alszotok nappal és éjjel?

# 2/5Időpont máj. 2. 08:32 Privát üzenet
Reggel 6kor kelünk, 8-9fele már almos, alszik 1-1,5órát,du fél2től alszik 2-2,5 órát,este 8kor alszik. Éjjel egyszer kel,simi és alszik tovább, most jön az utolsó szemfoga így katasztrófa az alvás 😓

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 2. 08:51 Privát üzenet
babyboom567 nevű felhasználó válasza:

28 hónapos a gyerekem, tavaly szeptember óta bölcsis,és simán van, hogy még a bölcsiben is 2x alszik.

Hajnalban kel,5 körül,este 19 körül fekszik le egész éjjel alszik(általában).

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 2. 13:42 Privát üzenet
SzentesAndiii nevű felhasználó válasza:

A tesoimnál ugy van (17 honap),hogy 10-től 12-ig(délelőtt) és 5-től 7-ig (dèlután-este) alszanak.Szoval nâlunk még két alvàs van

# 5/5Időpont jún. 10. 19:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó ötlet éjjel-nappal azzal tömni egy gyerek fejét, hogy ő milyen "különleges" és "felsőbbrendű"?
Ovuláció után 3 nappal voltam együtt a párommal és felék, hogy teherbe estem. Lehet gyerekem?
Kisgyerekes anyukák, akiknek van kiskutyájuk ÉS ráadásul a lift nélküli lakásban laktok, hogy oldjátok meg?
Menzesz után 11 nappal egyutt voltam a párommal lehetek terhes?
13hos gyerek nappal csak szopival alszik el?
Ha áttérünk a kettőről, az egy altatásra nappal, akkor létezik, hogy nem hosszabbodik, hanem konkrétan rövidül a du-i alvás átmenetileg? Mindenhol azt hallom, hogy ha egyszer...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!