Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ilyen kevés alvás tényleg...

Ilyen kevés alvás tényleg elég lehetett neki, vagy más áll a dolog hátterében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8hós kisfiam tegnap hajnalban felkelt 5kor enni. Megetettük, tisztába tettük, aztán letettük magunk közé at ágyba mocorogni, mivel nem láttuk, akar-e aludni vagy sem.

6 óra előtt elkezdte magát altatni (ilyenkor ragad le a szeme és rázza a fejét).

A telefonom s kezemben volt, mutatta a másodpercet, a fejrázás után pontosan 12 MÁSODPERCET aludt mélyálomban, majd pontban 6 órakor hozzáfogott sírni, és nem tudtuk visszaaltatni. Beletelt pár percbe, mire rájöttünk, hogy ez a gyerek NEM ÁLMOS! :D

Utána amúgy nem volt semmi baj, csak annyi volt a furcsa, hogy hamarabbakart nap közben csucsulni.

Alig 10 perc felületes alvás és 12 MÁSODPERC mély alvás után! Tiszta fun fact. :D


Szerintetek mi állhat a dolog hátterében?



2019. máj. 5. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Már ne is haragudj, de ha a gyerek ennyit aludt (mellesleg milyen beteg ötlet stopperral mérni, hány másodpercig???), utána meg nem volt álmos, akkor szerinted elég volt neki????

Ha azt írja valaki, hoyy nem, akkor mit teszel?

2019. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak furcsálltam, úgy gondoltam hogy azért egy 8hós baba hiába baba, attól még emberből van és ilyen kicsike alvás nem elég neki.

Inkább reakciókra voltam kíváncsi.

Nem stopperrel mértem. :D Tetrises játékkal játszottam amikor elaludt abban írta a másodpercet. 12 volt komolyan mondom! :D


Nekem nem probléma ahogy neki sem, mi jót nevettünk rajta. Csak azért fúr a kíváncsiság is, na, hogy ilyenkor mi van. :D

2019. máj. 5. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fura vagy.
2019. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egyszer történt meg? Nem kell vele foglalkozni. Valószínűleg így volt elég neki az alvás.
2019. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!