Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van más is akinél ilyen...

Van más is akinél ilyen vegyesen megy a nappali alvás/altatás?

Figyelt kérdés
Napirendünkben az étkezések ideje fix, de hogy a kettő között épp mennyit tud fent lenni és mennyit alszik az minden nap más.Van h csak fél órákat alszik,most ebben a fura időben volt h 2órát is.Van olyan nap mikor csak beteszem az ágyába és már alszik is,van hogy csak forgolódik,kell neki az altatás. A séta ideje is változik,van hogy 1szer van h 2szer is megyünk. Neki nem okoz gondot ez a rendszertelen nappali alvás mert jókedvű kisbaba. Éjszaka alszik jól egyben 10-11órát.Kellene rendszert kialakítani az alvásban? Vagy nem kell? Másnál is így van?

2019. máj. 8. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Minden gyerekemnek kb 6 hónapos korukig ez volt/van, aztán ahogy beálltak a napi 2 alvásra, fix(ebb) lett a dolog.
2019. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont 6hós
2019. máj. 8. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezt.


6 hós a kisfiam. Ugyanez van nálunk is. Kaotikusak a napok. Csak a kaja fix és a fürdés. Ráadásul mi járunk Dévény tornára és az is minden héten más napon van.


Én mindig elaltatom, ha látom, hogy álmos. Ma is négy rövidet aludt.

Tiéd hányszor alszik nappal?

2019. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Enyém is 4szer kb. Van hogy 5ször is. Aranyosan dörzsöli a szemét ha álmos,nincs ezzel baj,csak ,hogy egyszer fent van 2órát is ,utána alszik felet,utána fent van 1et alszik 40percet ésigytovább. De ha meg ébren tartom akkor is ha fáradt akkor annak sírás lesz a vége.
2019. máj. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!