Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

Ez most újabban mi lehet?

Néhány napja nem akar elaludni. 6 hónapos korától csak le kellett tenni, simogatni és énekelni neki és elaludt egy idő után. Ritkán volt, hogy az ölemben aludt el. Néhány napja viszont katasztrófa újból. Csak ordít, ordít de annyira hogy már lila. Ez megy 8-11ig mire nagyon nehezen (felállok vele és úgy ringatom) elaszik. Gondoltam hogy a fogzás miatt (egy foga sincs még) de bekenem az ínyét és akkor is csak ordít.

Mi történhetett?

máj. 28. 11:19  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Elfelejtettem oda írni, hogy 8,5 hónapos.

# 1/4Időpont máj. 28. 11:21 Privát üzenet
Napkozben sok inger eri? Este, alvas elott 1 2 oraval mar nyugi legyen korulotte, halk zene, simogasd, masszirozd, hogy mire oda juttok el legyen lazulva. Talald meg neki mi kell ahhoz, hogy ellazuljon. Vagy kicsit ringassad, pledbe betakarva simized.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 28. 11:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj hogy fürdés után ő meg játszani, mászni, állni akar. Ha nem hagyom neki csak sír :/ szerintem én rontottam el :(

# 3/4Időpont máj. 28. 11:40 Privát üzenet

Szia!

Nálunk volt olyan időszak, amikor előbbrehoztam a fürdést, mert teljesen felpörgött még utána. Du 4kor már ment a kádba a gyerek, aztán még lemozgathatta magát este 7ig utána vacsi és fél8ra aludt mindig. De az is lehet, hogy a fogzás. Néha egy kis nurofent adtam ha nagyon szenvedett. Kitartás😊

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 28. 12:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10,5 hónapos kisfiam újabban hatalmas ordítások közepette tiltakozik az alvás ellen. Mi lehet a gond?
1,5 evesem eddig del - 1 kozott elaludt szepen magatol. Ujabban azonban elotte 20 perceket vergodik, sir ( nyuglodes fele siras ). Mit csinaljak?
Miért ébred fel hajnalban újabban?
Szerintetek miért ébredhet újabban 2éves lánykám, mikor eddig hosszú ideje átaludta az éjjelt?
4 hónapos újabban nappal 30-40 percet alszik, de ez kevés neki. Lehet valamit tenni?
Hogy altatjátok az egy éves babát? Újabban vagy hiszti, vagy 1,5-2 órás altatás van, ami kezd kimeritő lenni.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!