Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez most újabban mi lehet?

Ez most újabban mi lehet?

Figyelt kérdés

Néhány napja nem akar elaludni. 6 hónapos korától csak le kellett tenni, simogatni és énekelni neki és elaludt egy idő után. Ritkán volt, hogy az ölemben aludt el. Néhány napja viszont katasztrófa újból. Csak ordít, ordít de annyira hogy már lila. Ez megy 8-11ig mire nagyon nehezen (felállok vele és úgy ringatom) elaszik. Gondoltam hogy a fogzás miatt (egy foga sincs még) de bekenem az ínyét és akkor is csak ordít.

Mi történhetett?


2019. máj. 28. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy 8,5 hónapos.
2019. máj. 28. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Napkozben sok inger eri? Este, alvas elott 1 2 oraval mar nyugi legyen korulotte, halk zene, simogasd, masszirozd, hogy mire oda juttok el legyen lazulva. Talald meg neki mi kell ahhoz, hogy ellazuljon. Vagy kicsit ringassad, pledbe betakarva simized.
2019. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fürdés után ő meg játszani, mászni, állni akar. Ha nem hagyom neki csak sír :/ szerintem én rontottam el :(
2019. máj. 28. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk volt olyan időszak, amikor előbbrehoztam a fürdést, mert teljesen felpörgött még utána. Du 4kor már ment a kádba a gyerek, aztán még lemozgathatta magát este 7ig utána vacsi és fél8ra aludt mindig. De az is lehet, hogy a fogzás. Néha egy kis nurofent adtam ha nagyon szenvedett. Kitartás😊

2019. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!