Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

Hogyan szoktatjatok a babat az ejjeli alvasra?

Mit csinaltok a babaval nappal hogy ejjel aludjon ? Pici babarol van szo 5 hetes

máj. 28. 18:49  Privát üzenet  

A válaszok
Mindkettő 6 hetes kora óta átaludta az éjszakát. Nem szoktattam őket, ilyenek. Már a kórházban is csak 1x keltek éjjel.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 28. 21:04 Privát üzenet

Egyes anyák azzal pl.hogy nappal nem hagyják 2-3 óránál többet aludni, felkeltik, hogy éjjel jobban aludjon, és ezzel persze ők is. Ez nem vicc, egy ismerősöm “ módszere” s végig volt sértve, hogy megemlíettem, hogy ez nagyon gáz.

(A gyereket pszichológusokhoz hordja 5-6 évesen egyébként )

Nem kell szoktatni, ha szerencses vagy , végig fogja aludni; ha nem, bizony kelni kell hozzá. ( ez szokott inkább lenni)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 28. 21:13 Privát üzenet
Sehogyan. 1,5 éves volt mikor kezdte átaludni az éjszakát. Fárasztó volt? Igen, de a napirend kialakításánál és az éjszakai alvásnál is teljesen az ő igényeit figyeltem, ha felriadt és kellettem, felvettem, sétálgattam vele, aludthatott a mellkasomon ha csak úgy ment.. Egyébkémt minden ellenére visszatekintve megvan a varázsa ennek az időszaknak is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 28. 22:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak erdeklodom vannak e kulonosebb modszerek, azon kivul hogy ejszakai ebredesnel nem gyujtunk villanyt es nem jatszunk vele

Meg egyenlore jo iranyba haladunk anelkul hogy barmit is csinalnek, nem szeretnem ha elromlana a dolog.

Azert ebreszteni nem szeretnem nappal, hiszen nem hiaba alszik a baba , ha egyszer ugy erzi hogy neki aludnia kell akkor beken kell hagyni .

# 4/4Időpont máj. 29. 08:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babátok mennyi idő alatt állt át a napi 2 hosszabb alvásra?
Mikor állt be a babátok nappali 2 majd 1 alvásra és mikor lett normális az éjszakai?
13 hónapos a lányom, most kezd egy alvásra váltani. Soha nem volt jó alvó, kicsi korában is sokat volt fent, de most egész nap kb 35 perc alvással van talpon ami szerintem nagyon durva?
Mennyi idősen szokott rá a baba nálatok a napközbeni egy alvásra?
Hogy szoktatjátok át a babátokat az ebéd utáni alvásra, ha picin sem aludt fél óránál többet?
Mikor szoktattátok/szoktatjátok a babát ebéd utáni alvásra?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!