Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki együttalszik a babájával...

Aki együttalszik a babájával az hogy altat? Szopival, vagy csak fekszik mellette? Mennyi idő mire elalszik? Nappal is így altatod?

Figyelt kérdés
Mennyi idős?
2019. jún. 2. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kisfiam, néhány hete került leesésgátló a rácsos ágyra,amit eddig babaöbölként használtunk. Csak éjjel vagy különleges alkalmakkor nappal alszik benne. Napközben a földszinten a nappaliban, a kanapén alszik.

2-2,5 hónapos koráig nappal csak rajtunk aludt vagy kézben, éjjel az ágyában. 8 hónapos koráig ringatva altattuk, hol énekelve, hol járkálva, hol guggolva. Utána kényelmetlen lett neki. Onnantól letettem az épp aktuális helyére (kiságy, kanapé) melléfeküdtem, megette a tápszerét és idővel elaludt (helyzettől függően 5-55 percig bármikor). Mostanában érzem, hogy újabb változás jön de még nem jöttem rá mi volna a legoptimálisabb.

2019. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
2,5 éves, még szopival alszik el. Ő jön, kéri a cicit, akkor tudom, hogy álmos. Bebújunk az ágyba, két perc alatt megeszi a magáét, és alszik. Egyre többször van, hogy nem komfort szopi közben alszik el, hanem hátat fordít, kis kifliben, és úgy.
2019. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hordozva/ringatva altattam 1,5 eves koraig fuggoleges pozicioban, majd utana tettem le (csendes refluxa volt, azert is kellett neki igy sokaig, elalvas utan fel oraval gyakran felsirt fajdalmasan szegenyke), utana atalltunk a szoptatva, vizszintesen elalvashoz, volt babaoblunk, kisagy is, egyikben sem aludt, eleve kelt atlag 6-8x, 3 evesen kapott sajat agyat, de mar 2 evesen is el tudott aludni kulon, a gond nalunk a visszaalvassal volt, az sokaig szoptatva ment, aztan elvalasztottam, utana egy ideig ringatni kellett az agya szere ulve, most neha eleg, ha kiviszem pisilni, neha csak oda kell szolni, vagy odatenni a kezem.
2019. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!