Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10honapos kisfiam este pont...

10honapos kisfiam este pont olyan aktiv mint reggel vsgy napkozben. Mar kitolodott az altatasa 23oraig. Probalom magamon altatni az beszokott jonni de olyan eroszakos rugja el magat tolem olyan erovel. Mas megoldas?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 22:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A szoptatas tud segiteni de eleg nehez sokszor ravenni h cicizzen
2019. jún. 2. 23:04
 2/11 anonim ***** válasza:

Az o szemeben te vagy eroszakos, h el akarod altatni. Reggel mikor kel? Ha ilyen 8-9 kozt, ne vard h este 8kor aludni fog.. gondolom 2x alszik napkozben. Probald a 2. alvast ne tul kesoig huzni, jol faraszd ki ebrenleti idoben, es ra fog szokni a konnyebb alvasra.

Nekem ugy tunik h bevallt.

2019. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónaposan kezdett átállni napi 1 alvásra. A 2 már sok volt neki, pedig csak 2x30 percet aludt és kb. 3-tól fél 4ig aludta a másodikat. Mégsem fáradt el a szokásos fél 8as fekvéshez.

Kb. 1 hónap alatt állt át teljesen, most 14 hónapos, jelenleg 7 körül kel, fél 12kor kidől és alszik 1-2,5 órát (nagyon változó), estére el is fárad és fél 8kor pár perc alatt elalszik.

Ha alszik még délután a gyermeked, hánykor szokott? Mennyit? Lehet már késői neki. Azt nem tudom mi a jó megoldás (ébresztés, időhúzás), én hagytam a kislányom alakítsa át az újszülöttkori 4 nappali alvását 1re.

Az esti rutin milyen? Fix időben viszitek fürdetni, vacsorázni, ágyba? Mi minden nap szigorúan ugyanakkor, ugyanúgy és születése óta fél 8kor már durmol.

2019. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 8fele kel reggel es 10/11fele visszaaltatom akkor alszik 2 orat vagy 2,5et. Aztan 4es 5kozott alszik rajtam valamennyit de akkor tenyleg almos... pl tegnap csak 2 orat aludt a kocsiban egesznap es igyis nehezen altattam el. Ha meg almos delutan nyugos akkor még sokido van estig, hogy addig nyugos legyen
2019. jún. 3. 08:51
 5/11 anonim válasza:
Falevél suhogás, vįzcsobogás természeti hangokat érdemes lehet lejátszani neki. Vagy relaxációs zenét.
2020. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínű sokat alszik nappal. A sok szénhidrát sem segít. (Az étkezési szokásokat nem ismerem, ezért ez csak tipp. )
2020. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2 eves gyereket nem fogok dietara :) szerencsere jol eszik imad enni de csinos mivel lemozogja
2020. szept. 17. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki beszélt diétáról? De most akkor 2 éves vagy 10 hónapos gyerekről van szó? A késő délutáni finomított szénhidrát csak méginkább felpörgeti a gyereket. Így este nem fog időben aludni. Tehát semmi csoki, cukor, süti, cukros italok, lekváros vagy csokis palacsinta, kakaó stb.
2020. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kerdes kiirasa ota megnott :)

Sose adunk ilyesmit neki csak ritkan.

2020. szept. 18. 09:33
 10/11 anonim ***** válasza:
A dátumot nem is figyeltem 🤣 bocsi 😊
2020. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!