Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

10 hónapos babátok mennyit alszik?

Nekem eddig délelőtt fél órát, délután 3 órát aludt. Kb 1 hónapja a délutáni alvás csökkent 1,5-2 órára. A délelőtti maradt úgy, azaz fél óra.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, alvás

jún. 5. 16:49  Privát üzenet  

A válaszok
minden baba más egyikük sem olyan mint a másik ne akard a saját gyerekedet máséhoz hasonítani egyszerű változik az igénye

# 1/3Időpont jún. 5. 17:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem is azért kérdeztem, h hasonlítsam, csak simán kíváncsi vagyok rá, h kinek mennyit alszik a kicsi kb ennyi idősen.

# 2/3Időpont jún. 6. 06:23 Privát üzenet
mindenkinek máshogy neked eddig aludt 3 órát most 1,5 -2 nincs azzal semmi baj:)

# 3/3Időpont jún. 6. 11:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 honapos babàtok mennyit alszik napközbàn? Milyen a napi rutinotok.
9 hónap körüli babátok hányszor és mennyit alszik/aludt naponta?
Hogy altatjátok napközbe a 6 hó alatti babátokat akik 3 v 4 óránként szoptattok? Mennyi ébrenlét után lesz álmos és mennyit alszik olyankor? Hány órát alszik napközbe összesen a ti babátok?
2-3 honapos babatok mennyit alszik napkozben?
Leirnarok 9 honapos babatok alvasrendjet?
Visszatudnátok emlékezni, hogy kb 4 hónapos korban hogyan aludt a babátok napközben? Hányszor, mennyit? Mennyit volt fent, reggel mikor kelt és este mikor feküdt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!